DIGITÁLNÍ MODELOVÁNÍ

 
  • Chcete se naučit základy v 3D modelování?

  • Chcete zdokonalit svou prezentaci?

  • Máte zájem zvýšit své grafické a počítačové schopnosti?

Tento jednodenní kurz je určen zájemcům, kteří si chtějí zdokonalit svůj grafický výstup prezentace. Naučíte se jak pracovat v grafické zkratce a jak využít digitální návrh pro svůj profesionální výstup a přípravu podkladů pro konzultaci s klientem.

 

Výuka programů

Homestyler

Tento program, který má dokonalý výstup, je přístupny pouze při připojení na internet, je jednoduchý k pochopení i pro designéry/ky, kteří nemají předešlé zkušenosti s 3D modelováním. Knihovna materiálů je omezena na knihovnu, kterou nabízí tento program.
Jazyk:  angličtina
Výstup: vizualizace, půdorysy, pohledy, perspektiva, panoramatická 360 stupňů fotka


Google Sketchup

Tento program je jeden z nabídku softwarů Google. Nabízí kreativní modelování, je to silný nástroj pro vytváření, prohlížení a modifikaci 3D myšlenky - rychle a snadno. Zatímco tradiční CAD systémy jsou nutné pro tvorbu detailních výkresů, SketchUp je nástroj pro návrh, skicování, design. Je možné použít rozsáhlou knihovnu, do které přispívají jednotliví designéři. Pro vizualizace je však nutné nainstalovat plug-in.
Jazyk: angličtina/čeština
Výstup: perspektiva, půdorysy, pohledy, kótované výkresy, printscreen

 

Doplňkové programy

Picasa

Je bezplatný software pro organizaci a úpravu fotografií. Svým jednoduchým ovládáním a množstvím funkcí se dokáže vyrovnat i mnohým komerčním programům na organizaci fotografií. Kromě základních funkcí umožňuje například objednat tisk fotografií, vytvořit koláž, odeslat fotografie emailem, vytvořit dárkové CD.

Power point

Nabízí několik způsobů, jak vytvářet prezentace, je jednoduchý k pochopení a obsahuje ho skoro každý počítač v balíku Microsoft Office.

 

KDY, KDE, KDO?

Aktuální termín           Termín bude upřesněn

Čas konání                    09:30 - 12:30  13:30 -17:00 hod.                 

Místo konání                 U měšťanského pivovaru 6, Praha 7 – Holešovice

Cena kurzu                    5 200 Kč + DPH

                                                              

Lektoři                           

 
Ing. arch. David Bartoš - Ambience Akademie
Martina+Bartošová+-+Akademie+Home+Stagingu.jpeg
 

ING. ARCH. DAVID BARTOŠ

Během středoškolského a vysokoškolského studia navštěvoval projekční ateliér Ing. Petra Lorenze a spolupracoval s několika dalšími autorizovanými inženýry a architekty v rámci celého procesu výstavby. Poté, co v roce 2013 promoval na ČVUT v oboru Architektura a stavitelství založil projekční ateliér dbarchitekti. V současné době se aktivně věnuje projekční činnosti v celém spektru všech projekčních fází. Vede projekty různého rozsahu a náplně: od rodinných domů, interiérů bytů až po rozsáhlé polyfunkční stavby a hotely. Své prostory doplňuje i o grafické a hmotové prvky.

ING. ARCH., Bc MARTINA BARTOŠOVÁ

Vedle absolvování magisterského studia na ČVUT v Praze v oboru architektura a stavitelstvívystudovala bakalářský program na VŠE v Praze. Při studiu na vysoké škole působila v ateliéru Afaia s.r.o., kde měla na starosti zejména vedení architektonických studií staveb a interiérů. Nyní působí v ateliéru dbarchitekti a je hlavní koordinátorkou zakázek v oblasti interiérového designu. Tuto roli zaujímá od prvního kontaktu se zákazníkem až po předání klíčů od dokončeného bytu.

 

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ

Po vyplnění formuláře od nás obratem dostanete další informace a výzvu k úhradě. Není vám vše úplně jasné? Zavolejte nám na  +420 734 501 227 nebo napište na akademie@ambiencedesign.cz.

Jméno a příjmení *
Jméno a příjmení
V případě, že budete potřebovat firemní daňový doklad, prosíme uvést fakturační údaje:
Souhlasím *