JAK PRODAT NEMOVITOST RYCHLE A ZA DOBROU CENU

Co se o prodeji nemovitostí jinde nedozvíte!

 

Ing. Tomáš Prčík připravil úvodní video ke svému jedinečnému kurzu:

 
 

Chcete pracovat jako home stager nebo interiérový designér a chcete klientovi umět také poradit, jak prodat nebo pronajmout nemovitost rychle a bez zbytečných slev? Aby si Vás prodávající více vážili a ocenili Vás?

Nebo aby se na Vás nezlobili za to, že se nemovitost neprodává, i přes to, že oni investovali energii a peníze a Vy jste udělali skvělý staging? Pokud ano, přihlaste se na tento kurz. A získáte klíčové rady, bez kterých se prodej za dobrou cenu neobejde. I když uděláte skvělý staging.

Co musíte udělat, kromě home stagingu, aby se byt nebo dům prodal za dobrou cenu

Na kurzu probereme: správné nastavení ceny, efektivní cesty marketingu, prezentaci na internetu a vedení prohlídek. Jsou to klíčové momenty úspěchu, kromě home stagingu.

Jak správně ocenit nemovitost

Poradíte majiteli, kde získá správné informace ke stanovení ceny. Když majiteli řeknete, jak nastavit cenu a on nemovitost dobře prodá, stanete se součástí jeho úspěchu a bude si Vás více vážit. Staging bez úspěšného prodeje nestačí na to, aby majitel Vaši práci patřičně ocenil. Správné nastavení ceny je začátkem úspěšného prodeje.

Marketingový plán. Poznáte, které způsoby propagace fungují a za které bude majitel jen vyhazovat peníze

Poradíte majiteli, kde, kromě internetu, levně najít zájemce ochotné zaplatit vyšší cenu. Na kurzu se také dozvíte nejčastější chyby při inzerci nemovitostí a kterým způsobům inzerce se vyhnout, aby majitel nepřišel o peníze.

Jak prezentovat nemovitost na internetu

Stanovili jste správnou cenu, máte marketingový plán, víte, kde inzerovat a jak k nemovitosti přilákat vážné zájemce. Nyní je třeba se naučit, jak pomocí fotek a textu inzerátu přivést zájemce k „u vytržení“, aby se nemohli dočkat, až dům nebo byt „zažijí.“

Jak vést prohlídky

Můj nejoblíbenější realitní bonmot říká, že prohlídka nemovitosti s majitelem je, jako „když si dáte rande naslepo se ženou a vedle ní stojí její bývalý přítel a čeká, jestli ji chcete.“ Je to válka hrdosti.

Poznejte, jak vést prohlídky, aby na nich zájemci neměli pocit, že „lezou někomu do soukromí.“ Pak si totiž nekoupí nemovitost, kterou by si jinak koupili. Je to klíčové, když už jste s majitelem investovali tolik času do stagingu, marketingu, focení a inzerce.

Bonus: Jak zlevňovat, když už musíte

Zlevňujte postupně po malých částkách a dozlevňujete se až „do pekla“ J. Dozvíte se, jak zlevňovat, když už zlevňovat musíte.

Co když na kurs nepřijdete

Když uděláte skvělý staging, ale nemovitost se stejně neprodává, majitel neobviní z neúspěchu svoji nemovitost nebo vysoko nastavenou cenu, ale realitní kancelář nebo Vás. I když odvedete skvělou práci, stanete se součástí neúspěchu.

Majitel Vás pak dál nedoporučí, budete frustrovaní, ale co je horší, můžete se, hlavně na počátku kariéry, dostat do finančních potíží.

Vydělávejte více a snižte riziko svého podnikání

Když na kurz přijdete, naučíte se více rozumět prodeji nemovitostí, poradíte majitelům klíčové kroky k prodeji za dobrou cenu a oni Vás za to ocení, budou Vás doporučovat dál. Nejen, že Vás bude práce více bavit, ale už na počátku svého podnikání můžete mít méně starostí o peníze a později více vydělávat.

Rezervujte si místo hned teď. Nebo nám zavolejte, pokud se potřebujete na něco zeptat.

 

KDY, KDE, KDO?

Aktuální termín          Termín bude upřesněn

Čas konání                    9:30 - 12:30  13:30 -17:00 hod.                   

Místo konání                 U měšťanského pivovaru 6, Praha 7 – Holešovice

Cena kurzu                    5 200 Kč + DPH

Lektoři                          

Tomas Prcik Akademie Home Stagingu Praha

TOMÁŠ PRČÍK
specialista na prodej realit a majitel realitní kanceláře


PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ

Po vyplnění formuláře od nás obratem dostanete další informace a výzvu k úhradě. Není vám vše úplně jasné? Zavolejte nám na  +420 734 501 227 nebo napište na akademie@ambiencedesign.cz.

Jméno a příjmení *
Jméno a příjmení
V případě, že budete potřebovat firemní daňový doklad, prosíme uvést fakturační údaje:
Souhlasím