Back to All Events

Dvoudenní kurz "Návrhy a redesign interiérů"


  • Akademie Home Stagingu U Měšťanského pivovaru Prague, Prague, 170 00 Czech Republic (map)

Tento dvoudenní kurz je určený všem zájemcům o bytový design a redesign interiérů. Absolvovat ho mohou začátečníci, ale i ti, kteří se již s designem setkali a nyní se snaží získat ke svým znalostem profesionální přístup.

Provedeme vás skutečným vývojem procesu návrhu interiéru od úvodního kontaktu s klientem až po finální vypracování návrhu.

V prvním dni se intenzivně zaměříme na teoretickou výuku. Dozvíte se, jak zpracovat informace klienta a jak s nimi nakládat, jak klientovi dokázat odborně poradit a jak projekt dále vyvíjet. Důležitou součástí je také vědět, jak pracovat s rozpočtem, který má klient k dispozici.

Vše, o čem se bude v kurzu hovořit, uvidíte na příkladech konkrétních již realizovaných projektů a jejich výstupů.

Druhý den se zaměříme na praktickou část výuky. Každý student dostane zadání virtuálního projektu, na jehož základě vypracuje svůj první profesionální koncept návrhu interiéru. Vyzkoušíte si veškeré postupy práce a jejich posloupnosti, včetně tvorby konceptu projektu se vzorovou deskou - výstupu, který musí designér bezpodmínečně ovládat, aby jeho práce klienty oslovila a také aby návrhu porozuměli.