NÁVRHY A REDESIGN INTERIÉRŮ

 

Tento dvoudenní kurz je určený všem zájemcům o bytový design a redesign interiérů. Absolvovat ho mohou začátečníci, ale i ti, kteří se již s designem setkali a nyní se snaží získat ke svým znalostem profesionální přístup.

"Objevovat vlastní schopnosti je úžasně zábavné"  Kjell A. Nordstrom

Provedeme vás skutečným vývojem procesu návrhu interiéru od úvodního kontaktu s klientem až po finální vypracování návrhu.

V prvním dni

se intenzivně zaměříme na teoretickou výuku. Dozvíte se, jak zpracovat informace klienta a jak s nimi nakládat, jak klientovi dokázat odborně poradit a jak projekt dále vyvíjet. Důležitou součástí je také vědět, jak pracovat s rozpočtem, který má klient k dispozici.

Vše, o čem se bude v kurzu hovořit, uvidíte na příkladech konkrétních již realizovaných projektů a jejich výstupů.

Druhý den

se zaměříme na praktickou část výuky. Každý student dostane zadání rezidenčního projektu, na jehož základě vypracuje vlastní koncept návrhu interiéru. Vyzkoušíte si veškeré postupy práce a jejich posloupnosti, včetně tvorby konceptu projektu se vzorovou deskou - výstupu, který musí designér bezpodmínečně ovládat, aby jeho práce klienty oslovila a také aby návrhu porozuměli.

Vy zapojíte svou fantazii, my vám k tomu poskytneme vše potřebné: vzorníky tapet a textilií, časopisy a katalogy nábytku.

V závěru kurzu bude každý student svou práci prezentovat a obhajovat.

Pravě praktická stránka výuky je pro studenty velkým přínosem. Počítejte prosím s tím, že ani po dvou dnech intenzivní výuky se z vás profesionál nestane. Bytové návrhářství i redesign interiérů vyžadují nadšení, cit pro kombinování barev, tvarů i materiálů a v neposlední řadě i trpělivost dobrat se svého cíle krok po kroku. Z kurzu si odnesete potřebné znalosti a schopnost vytvořit samostatně jednoduché designové schéma. Potřebnou zručnost ale získáte až s praxí.

Redesign interiéru

Redesign interiérů je poměrně novou disciplínou interiérového designu. Redesign je umění vdechnout interiéru novou tvář a atmosféru za využití stávajícího nábytku pouze drobnými změnami, jakými je změna dispozice nebo například dokoupení bytových doplňků. Očekávaná proměna je výrazná, přesto však nebývá finančně nákladná.

KDY, KDE, KDO?

Aktuální termín           21. - 22. 11. 2019

Místo konání                U měšťanského pivovaru 6, Praha 7 – Holešovice

Čas konání                    10:00 - 12:30  13:30 -17:00 hod.

Cena kurzu                    9 000 Kč + DPH

                                    

Lektoři                          

Zuzana Wiesnerova Akademie Home Stagingu


ZUZANA WIESNEROVÁ
designérka interiérů a specialistka na prostorový design


PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ

Po vyplnění formuláře od nás obratem dostanete další informace a výzvu k úhradě. Není vám vše úplně jasné? Zavolejte nám na  +420 734 501 227 nebo napište na akademie@ambiencedesign.cz.

Jméno a příjmení *
Jméno a příjmení
V případě, že budete potřebovat firemní daňový doklad, prosíme uvést fakturační údaje:
Souhlasím *