JAK ZAHÁJIT KARIÉRU INTERIÉROVÉHO DESIGNÉRA

Kurz pro začínající designéry

Máte vzdělání, máte vědomosti, jste připravení na dráhu interiérového designéra. Jenže - chybí praxe a zkušenosti. A protože klienti chodí spíš náhodou, začínáte se sami sebe ptát – zvládnu to?

Po absolvováním jednodenního semináře „Jak zahájit kariéru interiérového designéra“ si odpovíte „ano“.  Získáte praktické vědomosti, odvahu a motivaci. A nezáleží na tom, zda jste začali s designem včera nebo před rokem.

Co všechno se naučím?

Praktickému podnikání v oboru. Průvodkyní vám bude odbornice na slovo vzatá -  Zuzana Wiesnerová, úspěšná designérka a lektorka interiérového designu a Home Stagingu. Srozumitelnou formou plnou praktických příkladů vás naučí, jak se ve světe interiérového designu prosadit.

Po absolvování semináře budete umět:

  • Získávat zákazníky. Kdo není vidět, nemá zákazníky. Na semináři se naučíte účinným technikám, jak prezentovat sebe sama a svoje služby. Webové stránky, tištěné portfolio, přesvědčivé vystupování a umění zaujmout - právě tady se totiž rozhoduje, zda získáte zákazníky nebo ne.

  • Vést projekt od A do Z. Interiérový design je procesem o mnoha krocích - od inspirace a určení cílů přes vyhledávání potřebných kontaktů a komunikaci s dodavateli až po vytvoření profesionálního návrhu interiéru. I toto vše na semináře detailně proberete.

  • Vypracovat koncept se vzorovými deskami. Vše, o čem se bude v kurzu hovořit, uvidíte na příkladech již realizovaných projektů a jejich výstupů. Získáte detailní přehled o postupu práce designéra, včetně tvorby konceptu projektu se vzorovými deskami - výstupem, který musí designér bezpodmínečně ovládat, aby jeho práce klienty oslovila a také aby návrhu porozuměli.

Pro koho je seminář určený?

Přijít může kdokoli, nejvíce užitku ale seminář přinese těm, kdo patří do jedné z těchto skupin:

- designéři s praxí, kteří cítí, že ztratili motivaci a potřebují „druhý start“.
- ti, kdo o práci interiérového designéra teprve uvažují a chtějí se dozvědět, co vše obnáší.

KDY, KDE, KDO?

Aktuální termín           15. 1. 2020

Čas konání                    10:00 - 12:30  13:30 -17:00 hod.                 

Místo konání                U měšťanského pivovaru 6, Praha 7 – Holešovice

Cena kurzu                    5 200,- + DPH

Lektoři                          

Zuzana Wiesnerova Akademie Home Stagingu Praha
 

ZUZANA WIESNEROVÁ
designérka interiérů a specialistka na prostorový design


PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ

Po vyplnění formuláře od nás obratem dostanete další informace a výzvu k úhradě. Není vám vše úplně jasné? Zavolejte nám na  +420 734 501 227 nebo napište na akademie@ambiencedesign.cz.

Jméno a příjmení *
Jméno a příjmení
V případě, že budete potřebovat firemní daňový doklad, prosíme uvést fakturační údaje:
Souhlasím *