ZÁKLADY HOME STAGINGU

 

První dojem rozhoduje v realitách stejně jako mezi lidmi. Přiveďte zájemce o nemovitost do domu či bytu, kde nedoléhají a vržou dveře, vzduch by se dal krájet a ve dřezu je nepořádek, neprodáte. A když ano, tak se ztrátou za cenu, se kterou nebudete rozhodně spokojeni.

Věci jdou přitom dělat úplně jinak. S minimem námahy a maximem zisku pro prodávajícího i pro vás. Potřebné dovednosti získáte na dvoudenním kurzu Základy Home Stagingu, který vyučujeme jako jediní v Česku. Po jeho absolvování budete vědět, jak připravit nemovitost k prodeji tak, abyste prodali co nejrychleji a za co nejlepší cenu.

Pro koho je kurz určený?

Pro každého, kdo studuje interiérový design nebo kdo prodává či se chystá prodat nemovitost. Co vám kurz dá?

  • Student interiérového designu. Nejenže znalostí technik Home Stagingu rozšíříte spektrum svých dovedností, získáte také ve své budoucí práci náskok před konkurencí. Ať už se budete věnovat pouze designu, stanete se realitními makléři nebo začnete pracovat jako čistokrevní Home Stageři – žádný srovnatelný kurz podobného zaměření v Česku není.

  • Realitní makléř/ka. Vyšší prodejní cena, vyšší provize pro vás. Matematika je jednoduchá. Vhodně aplikovaná pravidla Home Stagingu vám pomohou prodávat bez zbytečných ztrát.

  • Jednotlivec. Zjistíte, že změny „za pár korun“ vám mohou ušetřit desetitisíce i statisíce, které byste možná jinak museli při prodeji slevit.

Co se na kurzu naučíte?

Začneme teorií a postupně přejdeme k praxi. Vše je doplněno příklady z dvanáctileté praxe designérky interiérů a specialistky na prostorový design a Home Staging Zuzany Wiesnerové. 

  • Získáte detailní povědomí o historii Home Stagingu, o jeho základních principech a technikách.

  • Budete znát desítky jednoduchých postupů, jak zvýšit přitažlivost nemovitosti, kterou nabízíte. Víte například, že umytá okna propustí do bytu či domu mnohem více světla a jeho cena roste?

  • Naučíte se, jak komunikovat se zájemcem o nabízenou nemovitost a jak před ním obhájit svoji práci.

  • Dostanete vzorové formuláře a podklady, které využijete při každodenní praxi realitního makléře i při jednorázovém prodeji nemovitosti.

Bonus navíc:

Vyzkoušejte si Home Staging naživo!

V závěrečné části kurzu si vyzkoušíte Home Staging na vlastní kůži - vaším úkolem bude vypracovat dle zadání vlastní případovou studii a tu pak před ostatními účastníky kurzu obhájit. To je dost dobrý způsob, jak získat praxi ještě než přijde první zájemce o váš byt či dům.

KDY, KDE, KDO?

Aktuální termín          28. - 29.11.2019

Čas konání                    10:00 - 12:30  13:30 -17:00 hod.

Místo konání                 U měšťanského pivovaru 6, Praha 7 – Holešovice

Cena kurzu                    10 000 Kč + DPH

Lektoři                          

Zuzana Wiesnerova Akademie Home Stagingu Praha
 

ZUZANA WIESNEROVÁ
designérka interiérů a specialistka na prostorový design


PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ

Po vyplnění formuláře od nás obratem dostanete další informace a výzvu k úhradě. Není vám vše úplně jasné? Zavolejte nám na  +420 734 501 227 nebo napište na akademie@ambiencedesign.cz.

Jméno a příjmení *
Jméno a příjmení
V případě, že budete potřebovat firemní daňový doklad, prosíme uvést fakturační údaje:
Souhlasím *