DESIGN

interiérU

vaše vysněné bydlení

jak pracujeme

Předkládáme zde proces naší práce, který můžete očekávat, pokud svěříte váš projekt do našich rukou – pro lepší přehled jsme jej rozdělili do jednotlivých bodů.

1. nezávazná schůzka

Poprvé se potkáme a seznámíme na nezávazné schůzce v našem ateliéru v Holešovicích. Probereme Vaše přání a požadavky, možnosti časové i finanční. My vám ukážeme a podrobně vysvětlíme, jak pracujeme. Práce designéra má být podle nás založena na důvěře a porozumnění a našim cílem je, aby se klient i designer při společné práci cítili co nejlépe.

Na tuto první schůzku doporučujeme přinést nebo zaslat nám předem emailem veškeré podklady jako okótované půdorysy, fotografie interiéru a třeba také inspirace.

Nejpozději do dvou dnů od prvního setkání vám předložíme cenovou nabídku s přehledem rozsahu našich služeb.

2. zahájení projektu

Druhá schůzka probíhá v místě realizace. Interiér si nafotíme, zaměříme a probereme ideální možnosti prostorových a materiálových řešení.

3. vývoj konceptu

Na třetí schůzce společně konzultujeme připravené návrhy dispozičních řešení zahrnující rozmístění nábytku a osvětlení včetně případných stavebních změn a úprav vodo a elektroinstalace. Prezentujeme barevné a materiálové schéma a výběr textilií. Součástí konceptu je návrh osvětlení, nábytkové vybavení na míru a výběr typového nábytku a bytových doplňků.

Výstupy z této konzultace zasíláme v elektronické podobě a na další schůzku zpracujeme návrh na základě zpětné vazby klienta.

4. předložení finálního konceptu návrhu

Na základě předešlé konzultace a připomínek klienta zpracováváme finální návrh do posledních dílčích detailů. V této fázi spolupracujeme s dalšími odborníky jako jsou řemeslníci, dodavatelé a subdodavatelé. Součástí prezentace návrhu je přehled typového vybavení včetně materiálového provedení a cen a také podrobné nákresy vybavení na míru.

5. zpracování podkladů k realizaci

Po schválení návrhu zpracujeme detailní podklady pro provedení řemeslných prací a přehled celkových nákladů na realizaci.

6. dohled nad realizací

Tato etapa je součástí smlouvy pouze na přání klienta.

Realizace návrhu interiéru bude koordinována společností Ambience Design se všemi stranami, které se budou na vašem projektu podílet. Připravíme veškeré specifikace a nákupní objednávky. Budeme komunikovat se všemi dodavateli, subdodavateli a prodejci s ohledem na specifikace, objednávky, expedice, koordinaci a časové dodávky nebo instalace u vás doma.

návrhy
interiérů

interiér ušitý na míru

Jsme si vědomi toho, že domov je váš soukromý prostor. Jednou ze zásad naší společnosti je být vždy diskrétní a chránit soukromí svých klientů.

nezávazná poptávka

am

bience

de

sign

s čím vám pomůžeme

Návrh rezidenčního interiéru
Rekonstrukce bytu/domu
Návrh komerčního interiéru
Návrh vzorového bytu
Realizace návrhu na klíč

redesign

Proměna k lepšímu bydlení

U Redesignu se jedná  o úpravy menšího rozsahu s využitím stávajícího vybavení. Celkový vzhled prostoru se mění za pomoci méně nákladných úprav jako je změna dispozice, barevné ladění interiéru pomocí nové výmalby, textilií a dekorací a částečnou obměnou nábytkového vybavení a osvětlení. A aby proměna byla opravdu efektní je v neposlední řadě potřeba rozloučit se s tím, co prostor zbytečně zahlcuje.

Zejména v oblasti komerčních interiérů jako jsou restaurace, hotely, kanceláře, apod. je Redesign žádaný pro svůj rychlý, finančně dostupný a efektivní zásah. 

Redesign je ideálním řešením pro ty, kteří nechtějí investovat do kompletního návrhu bytu či komerčních prostor.

Redesign je způsob, jak vašemu interiéru dodat modernější a svěží vzhled.

Výhodou je nižší investice a velice efektní výsledek.

komerční interiéry

to nejlepší pro váš byznys

Návrh interiérů vaší firmy vypracujeme tak, aby veškeré prostory co nejlépe vyhovovaly vašim potřebám a aby vás co nejlépe reprezentovaly u vašich zákazníků.

nezávazná poptávka

s čím vám pomůžeme

Interiérový design kanceláří
Návrhy interiéru restaurací a hotelů
Návrhy salonů a ordinací
Návrhy obchodních prostor
Realizace návrhu na klíč

návrhy a realizace komerčních interiérů

Zabýváme se návrhy kanceláří, ordinací, prodejen, salonů, restaurací i hotelů. Navrhujeme reprezentativní komerční prostory, protože víme, že na prvním dojmu záleží. Respektujeme firemní identitu a naším cílem je vytvořit funkční a esteticky zajímavý interiér. Věříme, že k úspěchu potřebuje být komerční projekt jedinečný a nabídnout něco navíc. 

V souladu s vašimi požadavky vypracujeme návrh ušitý na míru Vašemu obchodnímu záměru a pečlivě dohlédneme na realizaci celého projektu s ověřenou sítí našich dodavatelů a zkušených a spolehlivých řemeslníků.

Design interiérů
portfolio

příklady
z PRAXe

ukázky našich realizací

Projděte si slideshow našeho působení v reálných interiérech. Pravá strana ukazuje stav před a levá po našem zásahu.