O AKADEMII

Akademii založila v roce 2010 interiérová designérka a profesionální konzultantka Home Stagingu Jitka Kobzová. Ambience Akademie jako jediná škola v České republice nabízí kompletní program kurzů interiérového designu a Home Stagingu. Díky studiu u nás můžete získat pevné a poctivé základy, které vám usnadní cestu k úspěšné kariéře interiérového designéra a Home Stagera. Nabídku našich kurzů neustále rozšiřujeme v souvislosti s vývojem nároků na praxi v oboru. Najdete u nás ale také kurzy s přesahem nad jeho rámec.

Ambience Akademií za 14 let její existence prošly již stovky absolventů. Stránky některých našich absolventů si můžete prohlédnout zde.

Jitka kobzová

designérka, jednatelka
kobzova@ambiencedesign.cz
+420 603 164 572

Zkušenosti:
Interiérový design byl pro ni původně zálibou, ze které se později stala profese. Tomuto oboru se začala věnovat před dvaceti lety během svého života v Kuvajtu a Dubaji. Postupně rostl zájem o její služby a založila ve Velké Británii společnost Huntsworth Interior Designers. V roce 2010 se vrátila zpět do České republiky, kam jako první přivedla službu Home Stagingu. Založila firmu HOME STAGING s.r.o, která se věnuje nejen Home Stagingu, ale také interiérovému designu soukromých i komerčních prostor. Své znalosti a zkušenosti předává studentům Akademie Home Stagingu na kurzech, které osobně vede.

Priority:
Mým hlavním cílem je dovést klienty k naplnění jejich představ a potřeb. Tak, aby tyto potřeby byly ve své esenci v souladu s originalitou, funkčností a útulností interiéru.

ABSOLVOVANÁ STUDIA A ZÍSKANÉ CERTIFIKÁTY:

The UK Home Staging Network - roční kurz vedený bytovou návrhářkou a konzultantkou Home Stagingu Anitou Richardson; obdržen mezinárodně uznávaný Certifikát konzultanta Home Stagingu a profesionálního stylisty interiérů.

The British Academy of Home Stagers - absolvování kurzu vedeného průkopnicí Home Stagingu Tinou Jesson; obdržen Certifikát kvalifikovaného Home Stagera.

Academy for Art Design (JJAADA) - dvouleté intenzivní studium u světově uznávané interiérové designérky Susan Llewellyové; získán Diplom o kvalifikaci bytové návrhářky.

The Certified Home Staging & Styling Professional Course CHSSP - kurz Home Stagingu vycházející z výukových materiálů vytvořených celosvětově uznávanou odbornici na prezentaci nemovitostí na realitním trhu Barb Schwarzovou, zakladatelkou Home Stagingu; získán certifikát o úspěšném absolvování.

Home Staging Business Training Program - kurz vedený Kanaďankou Debrou Gould, majitelkou společnosti The Staging Diva; certifikát o absolvování kurzu v oboru Home Staging.