REFERENCE

Jak hodnotí naše kurzy jejich absolventi?

 

E-LEARNINGOVÝ KURZ

Tímto bych chtěla velmi poděkovat paní Jitce Kobzové – interiérové designérce a lektorce za
umožnění absolvování E-learningového kurzu pro profesionální konzultanty Home Stagingu.
V době, kdy jsem hledala možnost změny profese, jsem se náhodou dostala na www stránky
Akademie Home Stagingu a Interiérového Designu. Moje rozhodnutí bylo velmi rychlé a myslím, že
jediné správné. V tu chvíli jsem pracovala na plný úvazek, proto normální studium nepřicházelo
v úvahu a toto byla skvělá příležitost pro nový start do života.
Spolupráce s paní Kobzovou při studiu byla velmi příjemná. Vždy jsem dostala všechny odborné rady
a kvalifikované odpovědi na mé otázky. Jakékoli dotazy a hodnocení jednotlivých částí kurzu jsme
konzultovaly okamžitě, a vždy jsem dostala další inspiraci a chuť do práce. Nyní po absolvování kurzu
jsem se rozhodala ještě si doplnit další praktické i teoretické znalosti a samozřejmě opět zde
v Akademii.
— JANA LAŠTOVIČKOVÁ - WWW.REHOMEL.CZ

JAK PRODAT NEMOVITOST RYCHLE A ZA DOBROU CENU

Kurz je jistě přínosem pro začínající i zkušenější prodejce. Příjemně strávený den, který mi přinesl jiný, neotřelý pohled na problematiku prodeje nemovitostí. Přístup pana lektora k práci realitního makléře je příkladný a oceňuj, že se chce se svými zkušenostmi podělit s ostatními.
— LUKEŠOVÁ LENKA

ZÁKLADY HOME STAGINGU

Chtěla bych doporučit kurz Home Stagingu s paní Zuzanou Wiesnerovou. Kurz byl plný zajímavých informací a ukázek z již proběhlých realizací. Paní Zuzana nám představila hlavní myšlenky Home Stagingu, doporučila, jak jednat s klientem, ukázala jak zpracovat návrhy úprav a posléze úpravy realizovat. Příjemná atmosféra a spousta užitečných informací od profesionála.Moc doporučuji všem, kteří se pohybují ve světě realit a bytového designu.
— HANA J.

JAK ZAHÁJIT KARIÉRU INTERIÉROVÉHO DESIGNÉRA

Dne 13.9.2017 jsem se účastnila prvního školení akademie “Jak zahájit kariéru interiérového designéra”. Ještě týž den jsem se rozhodla pro absolvování celého rekvalifikačního kurzu, který jsem dne 4.4.2018 úspěšně ukončila závěrečnou zkouškou. Moc ráda jsem trávila čas ve společnosti vás, profesionálních školitelů, kteří v Akademii Home Stagingu a Interiérového Designu vyučujete. Vám všem do akademie patří veliký dík za přátelský přístup, ochotu sdílet s námi své zkušenosti, a za pomoc při konzultacích nad konkrétními projekty.
Jsem moc ráda, že mohu být vaší součástí!
— IVETA PETRÁČKOVÁ - WWW.DESIGNIP.CZ

PODNIKÁNÍ A MARKETING

Chci Vám poděkovat za informace, získané na Vašem kurzu MARKETINGU. Po utříbení informací, které jsem na Vašem kurzu do sebe vstřebala, si troufám říct, že Váš kurz byl jeden z nejlepších. Ještě jednou moc díky. S pozdravem Sachomská
— IRENA SÁCHOMSKÁ

JAK PRODAT NEMOVITOST RYCHLE A ZA DOBROU CENU

Z kurzu jsem byla nadšená. Nečekala jsem, že dostanu informaci i o makroekonomice v souvislostech s realitním byznysem. A nejvíce mi pomohla část psaní textů. Moc děkuji.
— ING. HROUDOVÁ IVANA

ZÁKLADY HOME STAGINGU

Dlouho jsem přemýšlela, zda na kurz Základy homestagingu jít. Měla jsem totiž obavy, že se na něm nic nového nedozvím. Je i tak nad slunce jasné, že se před prodejem má nemovitost uklidit a dekorovat, aby zaujala co nejvíce potenciálních zájemců. Jsem ráda, že jsem na ten kurz nakonec šla. Teď vím, co homestaging je a co se za něj jenom vydává, a hlavně nám paní Zuzana předala spoustu praktických rad a zkušenosti vycházejících z její dlouhodobé praxe. Vřele tento kurz doporučuji nejenom interiérovým designerům, kteří přemýšlí o rozšíření portfolia svých služeb, ale i realitním makléřům jako jsem já, kteří se snaží poskytovat klientům ty nejlepší realitní služby.
— ALBINA KASHKAROVÁ

JAK ZAHÁJIT KARIÉRU INTERIÉROVÉHO DESIGNÉRA

Kurz Jak zahájit kariéru interiérového designéra byl stoprocentně perfektní ve všech ohledech. Příjemní lidé, atmosféra, prostředí…..z mé strany naprostá chvála a spokojenost! Stalo se to, co jsem očekávala – nakoplo mě to do další práce a povzbudilo v tom, co bych ráda podnikla.
Paní Wiesnerová bezkonkurenční!
— MARKÉTA SMETANOVÁ

JAK ZAHÁJIT KARIÉRU INTERIÉROVÉHO DESIGNÉRA

Kurz Jak zahájit kariéru interiérového designéra byl pro mne velice přínosným - minimálně člověk mohl pohlédnout do celkové problematiky z jiného úhlu a získal jisté AHA momenty, kdy určité záležitosti doposavad neprováděl úplně strategicky zdařile a má je nyní možnost vylepšit.
Děkuji za tento kurz a vdechnutou podporu.
— KATEŘINA KRATOCHVÍLOVÁ

JAK PRODAT NEMOVITOST RYCHLE A ZA DOBROU CENU

Hodnotím velmi kladně lektorovu profesionalitu. Přínosné byly analytické rozbory prodeje (tabulky, grafy) a rozbor realizace prodeje.
— ING. DVOŘÁKOVÁ MONIKA

TECHNICKÉ KRESLENÍ PRO DESIGNÉRY

Kurz Technické kreslení pro designéry: Ráda bych pochválila pana lektora za jeho velmi srozumitelný výklad a milé vystupování. Moc vám Jakube děkuji, byl jste pro mě velmi inspirativní.
— DANA VAIGLOVÁ

ZÁKLADY HOME STAGINGU

Absolvováním kurzu Základy Home staging byla naplněna zcela má očekávání. Dostala jsme potřebné informace, které se velmi dobře projili s mým záměrem věnovat se realitní činnosti. V kurzu jsem se cítila velmi dobře a byly to příjemně strávené chvíle. Po dokončení zvažuji, že si vyberu další kurz, který by mi rozšířil obzor i v oblasti designu. Vysoká profesionální úroveň byla umocněna osobou paní Wiesnerové, která celému kurzu dala příjemnou atmosféru, ucelené informace, předání zkušeností a náboj energie. Jinými slovy byla úžasná a já jsem si to opravdu užila!
— ŠKOPKOVÁ MICHAELA

ZÁKLADY HOME STAGINGU

Kurz Základy Home Stagingu, kterého jsem se zúčastnila, měl skutečně profesionální úroveň a byl pro mě velkým přínosem.
Obsahoval kromě srozumitelné a obsažné teorie spoustu praktických ukázek a know how.
Doporučila bych jej všem těm, kteří buď jako realitní makléř chtějí svoji profesi zdokonalit a poskytnout tak klientům lepší servis a sobě lepší výsledky, nebo jako interiérový designér rozšířit nabídku svých služeb.
Také jsem přesvědčena, že takovouto úroveň, jakou seminář nabízí, neposkytuje u nás momentálně nikdo jiný.
— IVETA PAZDEROVÁ

Kurz jsem absolovovala 13.-14.10.2016 a musím říci, že jsem nadšená a splnil má očekávání! Ale nejen Homestaging ( kvůli kterému jsem se hlavně přihlásila ) mne oslovil. Musím pochválit i kurz Architektury a tvorby stylů (pí. Wiesnerová ) a Ergonomie ( s p. Jakubem Jakubcem), které mám již za sebou. Moc se těším na další kurzy, na které jsem přihlášena a již si v hlavě plánuji, jak s nově nabytými zkušenostmi naložit v budoucnu!
— ANDREA DIDUCHOVÁ
Kurz mi dal mnoho nových “AHA” momentou, ktoré mi uľahčujú prácu v teréne a vďaka ktorým sa mi darí mať jednoduchší pohľad na riešené priestory. Mojím očakávaním na začiatku bolo naučiť sa, ako riešiť veci jednoducho. Ako architektka mám totiž tendencie priestory riešiť komplexne a prekopať ich úplne nanovo, vrátane stavebných zásahov a pod., čo teda vôbec nie je v súlade s HS, čo sa týka investovanej energie, času, peňazí... Keď to teda zhrniem, kurz bol pre mňa určite prínosom. Zároveň by som chcela oceniť milý a zároveň profesionálny prístup prednášajúcej pani Wiesnerovej.
— ING. ARCH. EVA SKUPIL BUČEKOVÁ
Na Akademii Home Stagingu jsem se přihlásila díky výborným referencím absolventů studia. Navštěvovala jsem zde celý rekvalifikační kurz. Studium mě nejen velmi bavilo, za což bych chtěla poděkovat všem lektorům, jejichž kurzy byly skutečně poutavé a především přínosné, ale myslím, že nyní v praxi mohu opravdu čerpat z toho, co mi tato akademie dala. Atmosféra na kurzech byla vždy příjemná a přátelská a navíc jsem si zde našla nové přátele.
— JAROSLAVA STRAKOVÁ - WWW.FD-INTERIER.CZ
U paní Jitky Kobzové absolvuji rekvalifikační kurz v rámci Akademie homestagingu. Sama jsem ještě před dokončením rekvalifikace nastartovala svoje vlastní podnikání interiérového designéra. Návštěva kurzů v akademii mi hodně ulehčila start v podnikání, a i když jsem některé vědomosti v oboru již měla, v jednotlivých kurzech jsem se ještě více ujistila a potvrdila jsem si, že jdu tou správnou cestou. Kurzy mi dodaly hodně sebedůvěry a elánu překonávat první překážky. Obdržela jsem spoustu informací především z denní praxe designéra, které se nikde nedají vyčíst, a které jsem využila a aplikovala hned v mé praxi. Pokud vážně přemýšlíte o podnikání v designu, rekvalifikační kurz opravdu doporučuji.
— IVA FUKALOVÁ - WWW.DESIGNSTAGING.CZ
AKREDITOVANÝ REKVALITFIKAČNÍ KURZ INTERIÉROVÝ DESIGNÉR/KA
,Absolvováním kompletního rekvalifikačního kurzu Interiérový designér/ka se mi splnil můj životní sen a otevřely se mi dveře do nové etapy života. Po rodičovské dovolené jsem se rozhodla, že se budu věnovat mé zálibě a to interiérovému designu na profesionální úrovni. Od tohoto rozhodnutí uplynulo již půl roku a nyní mohu zhodnotit, že jsem zvolila správnou cestu. Půl roku jsem se věnovala jen tomu co mě bavilo a naplňovalo a setkávala se s příjemnými lidmi, kteří se o design také zajímali. Majitelka paní Jitka Kobzová s designérkou Zuzkou Wiesnerovou nám vždy na velmi profesionální úrovni předávaly své letité zkušenosti a jejich kurzy tak pro mě byly vždy velmi přínosné a zajímavé. Jsem přesvědčená, že v jiných kurzech bych takovou úroveň vzdělání nezískala a tak příjemnou atmosféru nezažila. Nyní jsem na startovní čáře, začínám podnikat v interiérovém designu, ale ikdyby to náhodou nevyšlo, tak to všechno stálo za to. Získala jsem novou energii a spoustu nových zkušeností a zážitků, vřele doporučuji.
— SILVIE MICHENKOVÁ - WWW.PLEASANT-DESIGN.CZ
Interiérový design mě vždy velice lákal, ale až s absolvováním celého vzdělávacího kurzu v Akademii Home Stagingu & Interiérového Designu se mi otevřely oči. Díky této škole jsem se postupně, velice příjemně dostávala do tajů navrhování interiérů. Hodiny, díky vynikajícím lektorům, byly vždy plné nových informací, nápadů, inspirací, které jsme pak ocenili i v praktické části kurzů. Děkuji moc, že jsem mohla poznat dvojici inspirujících skvělých žen této akademie - obdivuhodnou designerku Zuzku Wiesnerovou a strhující energickou majitelku školy a úspěšnou mezinárodní designerku Jitku Kobzovou.
Děkuji za příležitost studovat právě v této akademii, která mě velice obohatila, ukázala cestu k profesnímu interierovému designerství a umožnila tak osobní i pracovní svobodu.
— DANA LYSÁKOVÁ
Absolvovala jsem v Akademii homestagingu celý rekvalifikační kurz a mohu ho všem vřele doporučit. Je určen pro širokou škálu lidí, které zajímá int. design. a kteří tápou, jakým směrem se v této oblasti dát. A jako mě, je to možná nasměruje do té správné oblasti. Protože interiérový design zahrnuje spoustu dalších oblastí, ve kterých je možno podnikat.
Jednotlivé kurzy jsou velmi dobře propracované, dynamické a věcné, takže se probírá to podstatné bez zbytečné omáčky. Kurzy zároveň nepostrádají praktické informace, které jsou nezbytné pro zahájení profesionálního podnikání v tomto oboru. Součástí některých je také praktická část, kde si všichni vyzkouší tvorbu vzorových desek, kombinaci materiálů, půdorysů atd.
Zázemí akademie velmi příjemné a rodinné. Všem se zde dává prostor a šanci má i ten, kdo v profesním životě dělal úplně něco jiného.
Majitelka paní Kobzová, je velmi energická dáma, která ví, co chce, dělá vše profesionálně, s nadšením a hlavně srdcem.
Jsem ráda, že jsem zde mohla několik měsíců studovat a nasávat vše potřebné a zajímavé. Teď už je to jen na mě, jak s tím naložím.
— M. GROMBÍŘOVÁ
Rekvalifikační kurz mě velmi nadchl a přinesl mi nejen mnoho nových poznatků, inspirace, rad, informací, ale i cenných zkušeností, kontaktů, praktické rady a tipy, jak se v tomto oboru uplatnit a rozvíjet svoji kariéru v tomto oboru. V neposlední řadě musím vyzdvihnout profesionalitu všech lektorů, skladbu a náplň kurzů a milé, téměř rodinné zázemí, které Akademie homestagigu nabízí studentům. Paní Kobzová i Wiesnerová dovedou nadchnout svým přístupem, láskou a citem k designu, ale na druhou stranu neslibují zářivé zítřky interiérovým designerům bez píle, znalostí, zkušeností a profesionálního přístupu.
Vřele doporučuji všem zájemcům, kteří se chtějí v tomto oboru uplatnit, absolvovat všechny kurzy, které na sebe navazují a vzájemně se doplňují.
— E. SŮVOVÁ - WWW.LOCAHS.CZ
Rekvalifikační kurz, který jsem u Vás absolvovala, byl pro mě určitě přínosem a myslím, že kurz jako celek splnil svůj účel. Oceňuji především profesionalitu a nasazení jednotlivých vyučujících, kteří se s námi dělili o své reálné zkušenosti z každodenní práce v oblasti interiérového designu a home stagingu. Pro mě osobně bylo velmi inspirativní, že jsme měli možnost vidět celou řadu příkladů skutečných realizací, které byly krásné a profesionální. Zvláštním přínosem pro mě byl i seminář fotografování interiéru, kde jsme se naučili nejen trochu teorie, ale i konkrétní a praktické postupy. Na všech seminářích vládla přátelská a vstřícná atmosféra, byl zde prostor ke konkrétním dotazům.
— ING. VĚRA FAJFEROVÁ - WWW.LOCAHS.CZ
Děkuji paní Kobzové a jejímu týmu.
Absolvovala jsem všechny semináře v rámci rekvalifikačního studia „Interiérový designér“ přesto, že původně jsem měla v plánu pouze účast na několika vybraných seminářích. Kvalitní informace a především nadšení paní Kobzové pro interiérový design mě přesvědčilo zůstat a uhradit si celé rekvalifikační studium.
Jedná se o řadu kratších tématicky zaměřených kurzů, jejich absolvování je možné si rozložit dle individuálního časového plánu. Oceňuji, že paní Kobzová pojala obsah studia komplexně, učí nejen potřebnou teorii, ale především předává svým žákům osobní zkušenosti získané letitou praxí, své nadšení a zápal pro práci, zaměřuje se i na praktické otázky ekonomického a právního charakteru, rovněž i komunikační schopnosti potřebné pro práci s klienty.
Dny strávené na seminářích pro mě byly relaxem, líbila se mi příjemná a tvůrčí atmosféra, odnesla jsem si především velkou chuť do práce, návod jakou cestou mám jít a povzbuzení vydat se na tuto cestu, za což jsem velmi ráda.
Přeji i nadále hodně úspěchů a mnoho vnímavých žákyň a žáků.
— ING. PETRA LUKÁŠOVÁ
Původně jsem se přihlásila pouze na 2 semináře, a to na seminář pro začínající designéry a podnikáni v designu. Informace byly velmi dostačující a jako bonus za 2 návštěvy u Vás jsem dostala nejen spousty užitečných rad a informací, ale i velký pozitivní náboj a chuť se k Vám ještě vrátit.
Ta atmosféra a přístup, který dáváte nejen Vy paní Kobzová, ale i celý Váš tým, prostě člověka nutí se k Vám neustále vracet. Nakonec jsem se s radostí přihlásila na celkový rekvalifikační kurz, kde jsem si doplnila a zopakovala vzdělání interiérového designera. Dozvěděla jsem se co je to homestaging a naučila jsem se správně nafotit interiér.
Zároveň velké díky patří i panu magistrovi Sättlerovi, který mě naučil dýchat a nebát se mluvit nahlas o sobě, že už jsem designérka. Doporučuji Vás všem, ať komukoliv cokoliv chybí tak vím, že u Vás to určitě najde. Přeji Vám i nadále hodně štěstí.
— ELISA JANKŮ
E-LEARNINGOVÝ KURZ HOME STAGINGU
Kurz naplnil moje očakávania, obohatil ma o nové poznatky, vyhovovala mi forma e-learningu, kedy som si mohla sama určovať tempo štúdia, výborne bolo, že úlohy boli praktické, niektoré boli pre mňa náročnejšie pri nedostatku skúsenosti a ukážkových príkladoch. Páčilo sa mi, že pani Jitka Kobzová veľmi promptne posielala hodnotenia úloh aj s radami, čo je možné ešte v mojej práci vylepšiť. Na druhej strane mi trošku chýbal priamy kontakt, ktorý je na 2-dňových seminároch, kedy je možné sa okamžite pýtať ak má “študent” nejaké nejasnosti. Dnes by som možno volila opačný postup štúdia: najprv 2-dňový seminár a potom e-learningový kurz.
— M. FORMÁNKOVÁ
Moje rozhodnutí, přihlásit se a absolvovat E-learningový kurz Home stagingu, bylo velmi rychlé.
Žiji v zahraničí a v té době jsem řešila otázku, čemu věnovat svůj čas a jak a kde nalézt uplatnění a seberealizaci. Tím, že studium bylo možné dálkově a mohla jsem si ho plánovat dle svých možností, byla to ideální příležitost. Celý kurz je rozdělen do osmi bloků, každý z nich je zaměřen na určitou oblast a obsahuje informace o know-how, postupech a realizaci jednotlivých fází HS. Jsou v nich také popsány a vysvětleny principy restylingu interiéru a dalších souvisejících služeb. Každá sekce vyžaduje od studujícího odpovědět na otázky a vypracovat úkoly, které vycházejí z probíraného tématu. Výhodou je, že si studující rozhoduje sám o postupu a tempu studia. Má volbu, jakým způsobem a mírou svědomitosti k studiu přistoupí. Velmi důležité pro mne bylo, že kontakt s paní Kobzovou pomáhal v okamžiku, kdy jsem potřebovala radu a pomoc. A často dodala elán, který při pohledu na další, ještě nezpracované sekce docházel. Absolvovala jsem kurz a získala certifikát, osvojila si znalosti a získala informace, které mi umožňují start v tomto oboru. Vše díky zkušennostem, odborným znalostem a radám, které paní Kobzová vložila do tohoto kurzu. Mám z absolvování velmi dobrý pocit, věřím, že při své práci budu úspěšná a využiji všech získaných dovedností k tomu, aby mí klienti byli spokojení.
Děkuji paní Kobzové a všem, kteří se rozhodnou pro toto studium, přeji mnoho úspěchů.
— MARKETA LANKE
NÁSTROJE A TECHNIKY HOME STAGINGU
Kurz hodnotíme velmi kladně, pomohl nám pochopit základy homestagingu a principy, na kterých stojí. Přínosná byla část o komunikaci s majitelem nemovitosti a ukázky samotných realizací úprav interiéru. Děkujeme za příjemně prožitý den.
— GALERIE REALIT S.R.O.
FOTOGRAFICKÝ KURZ INTERIÉRU
8. a 19.1.12013 jsem se účastnila seminářů: Jak správně nafotit interiér a Seminář pro začínající designéry. Za oba semináře moc děkuji.

V tom prvním jsem si potvrdila poznatky, které jsem si vyzkoušela sama na sobě, když jsem fotila interiér. Myslím, že to dokreslilo představu o tom “co je focení interiérů” a jak ta fotka musí vypadat, aby připoutala pozornost. U druhého semináře jsem pochopila zejména z Vaší prezentace z realizace “ordinace psycholožky” tu “sladěnost”. Pak jsem si všimla, když jste poukazovala na realizaci bytu (panely visí u Vás na stěně) vyvážení všech barev v celém bytě, jejich opakovanost a celkový kompaktní dojem z celého bytu. No a z Vás čiší ta nadšenost.
— VLAĎKA ROSYPÁLKOVÁ
SEMINÁŘ PRO ZAČÍNAJÍCÍ DESIGNÉRY
Absolvování Semináře pro začínající designery v pátek 20.2.2015 beru jako živou vodu, velkou výzvu a nakopnutí do další práce. Jsem spokojená nejen s průběhem kurzu, kde nám bylo poskytnuta spousta užitečných rad a názorných ukázek do začátku samostatné praxe, velice oceňuji také “nadupaný” balíček doplňkových materiálů, který nám byl posléze zaslán emailem (kvůli velikosti přes úschovnu). Věřím, že začátek kariéry interiérové designerky pro mě bude díky kurzu jednodušší.
— HANA MATĚJKOVÁ
Navštívila jsem Váš seminář a jsem nadšená. Tím jak jste energická mě Váš kurz strašně bavil a navíc mi dal pocit, že jsem se v tom oboru fakt našla. Do ničeho nás v kurzu nikdo nenutí a jen ukazuje cestu tomu, kdo si za svých snem chce jít a chce dělat práci srdcem. Oceňuji i vaší pomoc s projekty po skončení kurzu, možnost se na vás obrátit, když si nebudeme vědět s něčím rady. Což mě osobně v dobrém hodně překvapilo. Mám za sebou teprve první hodinu s Vámi ,ale zároveň se už těším na další, protože jsem si z toho odnesla spoustu nápadů a vědomostí a zárověň mě to i bavilo :-)

Děkuji Vám :-)
— ULVROVÁ LUCIE
Včera jsem absolvovala Váš seminář pro začínající designéry. Již během kurzu jsem byla velmi mile překvapena, kolik informací jste nám předávala (až mi šla skoro ze všech těch informací, jak se lidově říká „hlava kolem“ - myšleno v dobrém slova smyslu :D ).

Ale až teprve dnes ráno po probuzení a vstřebání včerejšku, mi došlo, jak moc „výživný“ Váš včerejší kurz byl. (pozn. absolvovala jsem již několik kurzů - sice se týkaly jiných oblastí než je design např. jako je sport, masáže atd., ale i tak mám srovnání kvality jak kurzů, tak i samotných přednášejících).

Proto bych Vám chtěla ještě jednou touto cestou za vše moc poděkovat.

A jelikož jste, jak se u nás ve Zlíně říká „fajn baba“, plná energie, nadšení a na které jde opravdu vidět, že to vše co dělá, dělá opravdu s láskou :), tak Vám přeji, ať se Vám splní všechny Vaše sny co máte a hlavně hodně dobrých, příjemných a platících :D zákazníků a studentů . :)
— SIMONA ŠINDELKOVÁ
NÁVRHY A REDESIGN / RESTYLING INTERIÉRŮ
”Děkuji Vám Jitko za výjimečný seminář “Restyling a návrhy interiéru”, velmi mne posunul na cestě k cíli. Kurz byl nabitý důležitými informacemi, a zároveň velmi podmětný, zanechává ve mně velkou radost a chuť pracovat na sobě. Jako klíčové ve vašich kurzech je vaše nadšení nás zasvětit do problematiky práce s klientem v navrhování interiéru a jeho realizaci. To je to co se nikde nedočtu, ale je to nezbytné, abych se mohla stát profesionálem v oboru interiérový designér.”
— DENISA MICHÁLKOVÁ
Timto, bych ráda poděkovala pani Jitce Kobzové, za pořádání kurzů její společností HOME STAGING.
Absolvovala jsem již 4 kurzy a musím ocenit profesionalitu všech lektorů. Náplň je vždy plně vyčerpávající k danému tématu. Nechybí příklady z praxe a velice lidský přístup ke studentům. Také, bych chtěla zmínit kurz vedený panem Robertem Sättlerem, který Vám ukáže jak najít cestu ke klientům. Tento kurz byl pro mne tak přínosný, že se hlásim na jeho pokračování pod názvem CESTA K ÚSPĚCHU 2.
— DANA NOVÁKOVÁ
Vážená paní Kobzová,
dne 3.5.2012 jsme s manželem absolvovali seminář pro začínající designéry. Tento seminář se mi velice líbil, jsem stále plná dojmů. Získali jsme zde řadu užitečných informací, poznatků, vše bylo prezentováno srozumitelně, poutavě, zajímavě. Musím se přiznat, že jsem nepředpokládála, že povedete celý seminář sama - jste velice sympatická, přístupná, komunikativní a hlavně nabitá energií a vášní pro svoji profesi. Jsme rádi, že jsme se s Vámi mohli potkat, velice nás to obohatilo a nabilo životní energií.
— HELENA A JOSEF NOBICHTOVI
OSOBNÍ SEBE-PREZENTACE A JISTOTA VYSTUPOVÁNÍ
(CESTA K ÚSPĚCHU)
Z kurzu jsem absolutně nadšená. Pokud má někdo problém promluvit před větším počtem lidí, klepe se mu hlas, rudne, má srdce až v krku, pak si rozhodně objednejte tento kurz. Přednášející nás naučil a navedl, jak se správně prezentovat, ale i v tom, jak to skvěle zvládat bez stresu. To nejúzasnější je, že nás neučil poučky jako na jiných kurzech, ale vše prakticky předvedl a poradil. Rekpektoval jedinečnost každé osoby a dle toho nás také dokázal perfektně vést a pomoci při našich cvičných prezentacích. Tento kurz doporučuji naprosto každému kdo potřebuje někdy mluvit před lidmi nebo si jen chce zvednout sebevědomí. Jeho energie, úsměv a nadšení vám pomohou dokázat cokoli k čemu se rozhodnete. Ještě jednou moc děkuji za neopakovatelný zážitek a už se těším na navazující kurz Cesta k úspěchu 2.
— ING. MONIKA HUJEROVÁ, BA
Kurz “Cesta k úspěchu” mě velmi zaujal. Robert Sättler je profesionál, který mi pomohl najít nedokonalosti v mém jednání s klienty. V přátelsky vytvořené atmosféře mi poradil, jak zdokonalit mé vystupování s lidmi. Poznal jsem sám sebe, a také co se ve mě nachází, jak prodat své znalosti a dovednosti. V kurzu jsem se naučil jak se koncentrovat a být v klidu i v nepříjemných situacích. Touto cestou ještě jednou děkuji všem účastníkům kurzu a zvláště Robertu Sättlerovi.
— PAVEL MARHOUN - UMĚLECKÝ TRUHLÁŘ
Na kurz jsem se dostala v podstatě náhodou, tím, že jsem si spletla termíny kurzů. Nicméně od první chvíle mě kurz tématicky zaujal natolik, že jsem se rozhodla setrvat. Pana Sättlera jsem od začátku vnímala jako profesionála s bohatými zkušenostmi. Jeho vedení kurzu mi přišlo dynamické, profesionální, poutavé a v neposlední řadě velmi zábavné. I když pracuji ve společnosti, kde se každý den potkávám s novými lidmi a mám tudíž poměrně bohaté zkušenosti v oblasti komunikace apod., musím říct, že člověk se učí celý život a od pana Sättlera je se co učit. Jsem ráda, že jsem se tohoto kurzu zúčastnila.
— DAGMAR ZÁRUBOVÁ
Ráda bych poděkovala paní Jitce Kobzové a Robert Sättlerovi, za zajištění tak vynikajícího kurzu, jako je Cesta k úspěchu. Díky tomu, že jsem prošla již řadou kurzů a seminářů v oblasti podnikání a sebevzdělávání, musím říct, že tento kurz patří mezi nejlepší. Množství emocí, otázek a odpovědí, týkajících se mého vlastního „já“, bylo pro mne tak silným pozitivním zážitkem, že jsem ještě několik dní v myšlenkách tímto kurzem procházela. Přínosem kurzu je pro mne větší sebedůvěra, ovládání emocí a získání podpory profesionálně se věnovat oboru designérství a homestagingu. Děkuji zároveň Robertu Sättlerovi za neobyčejně příjemnou a přátelskou atmosféru, která celý kurz provázela. Cestu k úspěchu vřele doporučuji všem, kteří chtějí v životě něco dokázat.
— DAGMAR ZÁRUBOVÁ
KURZ DEKORACE
Po absolvovaní kurzu Dekorace nedělám nic jiného ,než brousím po odkazech firem a dodavatelů, které jste nám v pátek předala . Kurz byl úžasný!!! Ostatně jako všechny, kterými jsem u Vás zatím prošla. Těším se na příští a asi bude naprosto nezbytné vybrat u Vás nějaké další. Děkuji.
— KARINA UHLÍKOVÁ
Kurz Dekorace se mi líbil, hlavně proto, že byl hodně konkrétní. Přinesl mi nové informace o materiálech - některé mi zcele nově odhalil :), nové tipy na dekorace a jak a kde je použít a také pořídit. Oceňuju konkrétní webovky a kontakty. I samostatná práce byla tak akorát ne příliš dlouhá ani krátká a je pro mě už skoro nepostradatelnou tečkou kurzů, skoro se dá říci, že se na ní těším :).
— ANDREA JANŮ
Dne 26.11.2010 jsem se zůčastnila kurzu “Dekorace interiéru”. Musím říci, že to není můj první kurz/seminář u pí.Kobzové a že se sem vždy ráda vracím.Velmi pozitivně na mě dýchá atmosféra prostředí i samotný přátelský přístup paní Kobzové.Další nenahraditelnou součástí všech kurzů i seminářů je pro mne společná diskuze a předávání si nových zkušenosti z praxe interiérového designera.

Tento kurz doporučuji těm, kteří chtějí nebo začínají pracovat v navrhování interiéru.Dostanou zde spousty užitečných rad z praxe, tipy na dekorace i odkazy na ověřené dodavatele. Hezký den přeje.
— PETRA LUKÁŠOVÁ
Děkuji Robertu Sättlerovi a Jitce Kobzové za vynikající podnětný zážitkový kurz Cesta k úspěchu II, který mne velmi posunul na cestě k úspěchu v oboru Interiérový desing a Homestaging. Robert mi pomohl při sebeuvědomění si vlastních chyb při komunikaci s klienty a nabídl jednoduché pomůcky a rady jak se hlídat a sebezměnit k přesvědčivému obhájení své vlastní ceny a ceny své práce v reálných situacích. Jitka přispěla svými radami z praxe Interiérové desinérky a Homestagerky a poradila kterých chyb se mám na začátku své praxe vyhnout, jaké slovní obraty neužívat a jak jemně a citlivě přistupovat ke klientovi při prezentaci návrhů. Skvělý kurz doporučuji všem, kteří chtějí naučit nebo jen zdokonalit své vystupování před klienty a výrazně zvýšit tím počet úspěšně zrealizovaných projektů.
— HANKA KLUSOVÁ
KURZ ZÁKLADY HOME STAGINGU
Na kurz Základy Homestagingu som do Prahy pricestovala zo Slovenska, z Bratislavy. Bola som zvedavá, aká bude úroveň tohto kurzu a musím povedať, že tento bol jeden z najlepších - ak nie celkom najlepší! Všetko organizačne sedelo - vďaka koordinátorke Janke Stýskalovej a živelná komunikácia Jitky Kobzovej a Zuzany Wiesnerovej prispela k tomu, že som sa na kurze cítila naozaj príjemne. Obsah bol zameraný na prax - čo mňa osobne veľmi potešilo! Ak niekto ešte váha, či ísť na tento kurz, alebo nie, rozhodne ho absolvujte, iba odporúčam! Homestaging má obrovský potenciál, pretože všetko, čo som sa na kurze dozvedela, dávalo absolútny zmysel.
Chcela by som sa teda poďakovať celému tímu Jitky Kobzovej za príjemne strávené dva dni a všetkým zaželať veľa radosti pri ich tvorivej práci!
— DENISA MICHÁLKOVÁ
Před pár dny jsem byl na kurzu Home Stagingu a musím říci, že jsem naprosto změnil názor na to, co se z minimem peněz nechá vytvořit v prodávané nemovitosti. Naprosto jsem byl očarován tím, co to může udělat i v relativně tuctové nemovitosti. Já sám jsem sledoval při diskuzi názory paní Kobzové, která mě každou další větou přesvědčovala, že někdy stačí málo a chytře změníte byt či dům k nepoznání. Okamžitě jsem se rozhodl tuto službu zavést do naší realitní praxe a již o tom mluvím s klienty, kteří do této chvíle o tom nikdy neslyšeli a všechny to maximálně zaujalo. Děkuji za to, že jsem měl tu možnost se učit od nejlepšího člověka v oboru.
— D.MIŠÍKOVÁ
Na podzim se budu vracet po dlouhé mateřské dovolené opět do práce a i když jsem se do jisté míry v “designu a umění” vždy pohybovala, tento kurz mi otevřel naprosto nové obzory jak spojit zajímavou práci s rodinou. Děkuji nejen paní Jitce Kobzové ale i Zuzaně Wiesnerové za cenné rady, názorné ukázky a velmi milé jednání. Mohu všem jen doporučit.
— DAVID BUREŠ
Ráda bych tímto poděkovala paní Kobzové i celému týmu Akademie - Váš kurz pro mě byl velmi zajímavý a nabitý spoustou rad, informací a praktických příkladů. Zázemí Vaší Akademie působí příjemně a celý tým je opravdu sympatický. Jste neskuteční profesionálové!
Věřím, že v budoucnu využiji i dalších nabídek vašich kurzů.
Přeji Vám všem spoustu dalších spokojených klientů a pracovních úspěchů.
— MGA. ZORA MULAČOVÁ
Oceňujem štýl kurzu, kde sa študent naučí veci na praktických príkladoch a zo skúseností lektora, ktorý to, čo prednáša naozaj vykonáva v praxi!!! Žiadna teória nenahradí skúsenosti. Ďakujem !
— PETRA KRŮČKOVÁ
Velmi se mi líbil kurz Home Stagingu 22-23.11.2012 .Osobní přístup paní Kobzové a hlavně to, že na to, co všechno již má za sebou a kolik toho už dokázala, je stále pořád skromnou a upřímnou dámou s milým srdcem, která všem ráda pomůže a je vidět, že to vše dělá s láskou a opravdu proto, že chce lidem pomoci. Taková povaha se dnes nevidí jen tak někde. Tento kurz hodnotím na jedničku.
— MIROSLAVA VOŽDAROVÁ
Vámi vedený kurz ve dnech 12.-13.5.2010 v Praze mě nadchl. Velmi kladně hodnotím logický a systémový přístup výuky s maximálním využitím stanovené hodinové dotace a 100% efektivitou.Oceňuji vysokou úroveň profesionálně připraveného programu. Dokázala jste soustředit pozornost na důležité informace a flexibilně reagovat na všechny naše otázky. Absolvent(ka) Vašeho kurzu nabyde jistoty, že se vydal na na správnou cestu a zejména to, že po ní nepůjde sám. Za to Vám děkuji!

Celkovou kvalitu kurzu podtrhla přátelská atmosféra. Za sebe mohu kurz jen doporučit a rozhodně plánuji i další školení. Jsem ráda, že jsem měla možnost jako jedna z prvních v České republice načerpat Vaše originální poznatky a zároveň doufám, že je budu brzy moci aplikovat v praxi a tím je zúročit.
— KATEŘINA JENDRYŠČÍKOVÁ
Když jsem se poprvé dověděla o kurzu Homestagingu v Praze, tak jsem neváhala a přihlásila se na jeden z prvních kurzů vůbec. A kurz definitivně předčil má očekávání. Byl plný užitečných informací jak začít s vlastním podnikáním v této oblasti, jak se stát opravdovým profesionálem a dal nám během 2 dnů maximum informací a užitečných rad. Nechyběla praktická cvičení ani zajímavá fotodokumentace. Paní Jitka má opravdu dar předávat své dlouholeté zkušenosti. Kurz vřele doporučuji všem novým Stagerům, kteří se stejně jako já chtějí pustit do nového dobrodružství v oboru, který je u nás zatím
novinkou. Paní Jitce moc děkuji!
— B. TUROŇOVÁ
Kurz homestagingu vřele doporučuji všem, kteří chtějí do této oblasti proniknout. Paní Jitka Kobzová mluví ze své praxe a všechny své zkušenosti nám předávala s láskou a s nadšením, které této práci věnuje. Během dvou dnů jsme získali spoustu užitečných informací a rad, jak se v novém oboru prosadit a být naprostým profíkem. Tímto Jitce moc děkuji a novým stagerům držím pěsti :)
— MARTINA ROBERTS
Již několik let pracuji v realitním byznyse. Na přelomu roku jsem pocítila první známky vyhoření, které postupem času nabývaly na intenzitě. V únoru letošního roku jsem si poprvé přečetla článek o homestagingu, který mě nadchl. Vůbec jsem netušila, že existuje takový obor podnikání.
Ihned jsem začala pátrat, zda-li je možné získat vzdělání v tomto novém oboru. Paní Jitka Kobzová a její společnost nabízí nejen velmi systematické vzdělávání v daném oboru, které připraví nováčky na tuto práci, ale především své zkušenosti s klienty, organizací celého procesu a vůbec podnikání v oboru jako takovém předává způsobem, který bere dech. Otevřenost paní Kobzové v předávání znalostí, zkušeností je naprosto ojedinělá. Z kurzu jsem nadšená, velmi se těším na kurz další, ale hlavně se těším na mou novou kariéru v oblasti homestagingu.
— LUCIE ŠUSTROVÁ
Kurz Home Stagingu som absolvovala ako prvá zo Slovenska čo ma potešilo. Kurz mi dal veľa uzitočných informácií, keďže momentálne home staging nie je u nás rozšírený a využívaný ako samostatná disciplína už vôbec nie. Pani Kobzová podáva svoje znalosti a skúsenosti jasne a zrozumiteľne a ocenila som aj záujem o možnú spoluprácu v budúcnosti. Potešila ma priateľská atmosféra v ktorej celý kurz prebiehal a zanechal vo mne pozívne a inšpiratívne
myšlienky. Pani Jitke držím palce :-)
— MAGDA KAŠPÁRKOVÁ
Zúčastnila jsem se červnového kurzu (Základy Home Stagingu) a byla jsem celé dva výukové dny kladně překvapena obsahem, prostředím, ale i stylem prezentace paní Jitky Kobzové. Informace byly zajímavé, motivační, s celkovým pozitivním nábojem. Kdo “něco” hledá, tak určitě “to něco” v tomto kurzu najde.
— LUCIA MESZAROVA
Kurz Home Stagingu byl pro mě přínosem jak odborným, tak osobním. V krátkém čase jsme získaly mnoho cenných námětů pro eventuelní profesní změnu. Následná práce je už bohužel na nás.
— VERONIKA ZDRŮBECKÁ DIS
Jsem další absolventkou víkendového semináře Základy Home Stagingu. Na kurz jsem se těšila asi dva měsíce a mohu říci, že naplnil, resp. předčil má očekávání. Paní Kobzová ke své profesi přistupuje s velkým nadšením; má dar předat těm, kteří o to stojí, nejen své znalosti a zkušenosti, ale i jistou energii a entusiasmus pro věc. Velmi oceňuji důraz kladený na praktickou stránku věci i velmi příjemnou atmosféru, která během kurzu panovala. Samozřejmě že bude na nás samých, jak dokážeme získané informace v budoucnu využít, ale už teď vím, že to pro mě nebyl ztracený čas.
— ING. MARKÉTA RYSOVÁ
Chci poděkovat za báječné dva dny na červencovém kurzu Home Stagingu, který jsem měla možnost absolvovat u paní Jitky Kobzové, jejíž profesionálně-motivační přístup jsem velmi ocenila. Těšila jsem se na něj již dlouhý čas. Kurz byl nabitý od ranních hodin do odpoledne. Naprosto upoutal moji pozornost. V realitním oboru pracuji několik let a přiznávám, že tento obor přišel na trh v pravý čas. Setkávám se s různými nemovitostmi v odlišném stavu a vybavení. Vidím, že Home Staging napomůže výrazně majitelům nemovitostí a úrovni bydlení v České republice. Ověřila jsem si, že má velký potenciál a je finančně dostupný. Současně jsem pochopila, že se skutečně jedná o samostatný obor, který půjde v budoucnu ruku v ruce s prací na realitním trhu. Všechny faktory dohromady mě motivují k dalšímu studiu na Vaší škole.
— HANA KMECOVÁ
Ráda bych poděkovala paní Kobzové za příjemné dva dny, do kterých se vešlo vše, co je potřeba k získání základních informací o Home Stagingu. Osobně jsem se na kurz přihlásila spíše ze zvědavosti, poněvadž se jedná o poměrně nový obor, se kterým jsem se setkala pouze v zahraničí. Byla jsem mile překvapená způsobem, jakým byly informace lehce předávány. Nejednalo se o pouhou teorii, ale o zkušenosti z praxe a to je to, co dělá tento kurz užitečným. Věřím, že Home Staging se v naší zemi zabydlí a stane se běžným prostředkem při obchodu s nemovitostmi. I když to nebude ze začátku cesta jednoduchá.
— JANA HORÁKOVÁ
Kurz” Základy Home Stagingu”, který jsem absolvovala ve dnech 11. a 12.9.2010, bezezbytku splnil má očekávání. Úroveň kurzu byla velmi vysoká a přístup paní Kobzové profesionální. Mile mě překvapilo příjemné prostředí a
skvělá organizace. Získala jsem řadu nových poznatků a cenných informací, které mohu uplatnit nejen v podnikání, ale i v praktickém životě. Odjížděla jsem nadšená a rozhodnuta dále se v tomto oboru vzdělávat.
Děkuji a těším se na další setkání.
— MICHAELA MATHIEU
Zúčastnila jsem se kurzů Jitky Kobzové na Home Staging, Návrhy a Restyling interiérů a kurz Fotografování.

Nemohu říci nic jiného, že velmi velmi doporučuji. Přístup paní Kobzové, profesionalita a svěží vítr do podnikání v tomto oboru, který přináší do České republiky, je opravdu fascinující. Její kurzy a zaujetí prací Vás nejen nadchnou, ale nastartují do další práce. Díky ji za to.
— JANA BAMBUCHOVÁ
Již před rokem jsem slyšela o Home Stagingu a kamarádky říkaly, že je to práce pro mne. Bála jsem se, že to nezvládnu, že nic o designu nevím, ale po absolovování kurzu paní Kobzové jsem pochopila, že lze pro to udělat i víc. Vidím, že Home Staging není tolik design, jako úprava stávajícího bytu s co nejmenšími náklady a již vím, jak na to. Děkuji.
— ŠÁRKA ZABADALOVÁ
Původní profesí jsem technik a po patnácti letech v zaměstnaneckém poměru jsem začala pociťovat: “ že by to chtělo změnu”. ale jakou? Po období tápání a hledání sebe sama mne osud navedl na Akademii Home Stagingu k paní Jitce Kobzové. Už po prvním telefonátu jsem intenzívně pocítila, že paní Jitka je člověk s energií na rozdávání a s úžasným přístupem ke svým studentům. V tomto mne utvrdil i zářijový kurz Základů Home Stagingu. Po jeho absolvování můžu říci, že člověk dostane to, co do začátku potřebuje. Paní Jitka nám zabalila balíček plný cenných rad, spousty postřehů a zkušeností z oboru a převázala ho velkou mašlí optimismu a sebedůvěry. Je před námi mnoho práce, ale myslím, že s pocitem, že se máme kam obrátit pro radu, je každý začátek o trochu lehčí.
— LUCIE SEIFERTOVÁ
Před časem jsem viděla reportáž na ČT 24 s paní Jitkou Kobzovou o Home Stagingu, která mě tak oslovila, že jsem si okamžitě uvědomila čím bych se chtěla v dalších letech zabývat. Vždy mě bavil bytový desing, zajímám se o reality, tak jsem byla tímto oborem úplně nadšená a přihlásila se zatím na Základní kurz Home Stagingu ve dnech 30.9.-1.10. Tušila jsem, že bude kurz velmi zajímavý, ale doslova předčil mé očekávání. Musím říct, že jsem se ještě nesetkala s tak profesionálním člověkem nadšeným pro svou práci jako je paní Jitka Kobzová. Její ochotu seznámit nás s tímto oborem do toho nejmenšího detailu a příjemný a přátelský přístup velmi oceňuji. Celý kurz proběhl v příjemné atmosféře, dozvěděly jsme se maximum informací o tomto oboru, také jak začít s podnikáním v této oblasti a vyzkoušely si i praktická cvičení.

Home Staging má v České republice zcela určitě budoucnost i když je teprve v začátcích a ráda bych byla u toho, když se bude rozvíjet. Je to velmi zajímavá a tvůrčí práce. Určitě bych chtěla pokračovat v dalších kurzech a pokusit se v tomto oboru prosadit. V každém případě můžu vynikající kurzy paní Jitky Kobzové na Akademii Home Stagingu jen doporučit.
— ING. PETRA SUCHOPÁRKOVÁ
SEMINÁŘ PRO ZAČÍNAJÍCÍ DESIGNÉRY
Způsob vedení semináře, snaha paní Kobzové o praktickou stránku věci, její přístup k obsahu a její sympatický projev mě utvrdily v mém nadšení pro věc a seminář mě přesvědčil, že si nově zaváděná služba své místo na trhu najde a že i její načasování je přesné. Velice obdivuji nejen profesionalitu paní Kobzové v oboru, ale především jí zvolený postup v předávání praktických pokynů a zkušeností, který je originální a troufnu si říci - v našich systémech vzdělávání ojedinělý.
Snad nejlepší referencí o kvalitě a způsobu vedení semináře je to, že jsem ani na okamžik po celou dobu semináře v průběhu obou dnů neztratila pozornost a tzv. „nevypla”, a přesto jsem odcházela s pocitem příjemného a užitečného prožití dne (v tomto konkrétním případě víkendového) a ještě neuvěřitelně povzbuzená a snad by se dalo říci v jakési euforii. Takže závěrem konstatuji, že ať už to s mým podnikáním v tomto novém oboru dopadne jakkoli, já jsem si užila oba dva dny náramně a už teď jsem přesvědčena, že z hlediska poměru mezi finanční stránkou věci a následným užitkem, jde o peníze opravdu dobře investované!!!
— KRISTA SEMELOVÁ
Seminář pro začínající designéry byl pro mě velmi přínosný, pozitivně hodnotím jak paní Kobzová dokáže předat své praktické zkušenosti a zároveň posluchače podpořit v jeho vlastním dalším studiu a práci a dodat mu motivaci a chuť “jít do toho”. Nabitá energií a novými informacemi jsem hned následující týden získala prvního klienta. Děkuji paní Kobzové a všem mohu její kurzy jen doporučit.
— MILENA BEJKOVSKÁ
Účast na Vašem semináři byla velmi podnětná a jsem ráda, že jsem se ho zúčastnila. Získala jsem prostřednictvím paní Kobzové, množství informací z praxe, které bych jinde nezískala. Oceňuji také atmosféru, která vládla po celou dobu našeho setkání. Odnesla jsem si skutečně mnohé, mimo jiné i jistou sebedůvěru a odhodlání se tomuto oboru věnovat profesionálně.
Ještě jednou děkuji a těším se na další školení.
— JANA PĚKNÁ
Seminář pro začínající designéry mě nadchl. Paní Kobzová je profesionálka s duší:-) Snad postačí zmínit, že bych se chtěla přihlásit do dalších připravovaných kurzů, abych mohla zlepšovat své služby. Začala jsem již v interiérovém designu podnikat :-)
— REGINA KOTIANOVÁ
Nemohu ani říci, že jsem byla mile překvapena, jelikož už jsem v době, kdy jsem se na seminář hlásila, byla přesvědčena, že jeho náplň bude velkým přínosem pro start mé plánované kariéry v této oblasti. Dozvěděla jsem se mnoho zajímavých podnětů, tipů, zkušeností, které si samozřejmě obohatím až v průběhu praxe.
Děkuji mnohokrát paní Jitce, která byla velice příjemná a vstřícná a pevně věřím, že tato účast na semináři nebyla poslední a brzy se naskytne příležitost k dalšímu příjemnému setkání :-))
— STÁŇA ŠLOSSEROVÁ
Přihlásila jsem se na seminář s úmyslem “přičichnout “ k něčemu novému a atmosféra celého dne mne opravdu potěšila. Oceňuji zejména rozsah, konkrétnost a praktický význam předaných informací. Vážím si důrazu, který byl kladen na poctivou práci a rovné vztahy. Nelze přehlédnout obrovské nakažlivé nadšení paní Kobzové. Nepatřím mezi nejmladší a nepatřím ani mezi ty, kdo sedí s rukama v klíně, ale s tak velkým proudem pozitivní energie, která k nám po celý den proudila, jsem se dlouho nesetkala. Děkuji a přeji zdar a sílu !
— MICHAELA BRUSSOVÁ
Kurz pro začínající designery byl pro mě obrovským přínosem a zároveň impulsem k další činnosti v této oblasti.Myslím,že přístup paní Kobzové v předávání informací a zkušeností je velmi ojedinělý a jsem moc ráda,že ještě takoví lidé existují,kteří sami pracují s obrovským nasazením a ještě jsou schopni podporovat a motivovat ostatní v jejich práci.
Kurz mohu vřele doporučit všem,kdo chtějí získat prvotní informace o podnikání v oblasti designu a potýkají se s rozhodnutím, udělat ten první krok.Seminář vám ukáže jasnou cestu a způsob, jak uskutečňovat svoje představy a posunot se, co nejvíce k jejich realizaci.
— JITKA HVĚZDOVÁ
Celkově hodnotím seminář velmi kladně, ve všech oblastech splnil má očekávání. Paní Jitka měla vše dobře připravené a s přehledem a ochotou nám předávala praktické rady a své bohaté zkušenosti. Po semináři jsem plna odhodlání, inspirace a nadšení se dále v tomto oboru vzdělávat a činnosti designera se věnovat i profesionálně. Vřele děkuji a doporučuji.
— IVETA MOTYČKOVÁ
NÁVRHY A REDESIGN / RESTYLING INTERIÉRŮ
Kurz “Návrhy a restiling interiérů” byl již několikátým kurzem, který jsem absolvovala v rámci rekvalifikačního kurzu a opět mě pí. Kobzová překvapila. Dvoudenní kurz byl plný nových a užitečných rad, informací, odkazů, tipů a druhý den jsme si mohli samy vyzkoušet, jak nelehkou, přesto krásnou práci mají odvádí interiérový designéři. Paní Kobzové mnohokrát děkuji za příjemně strávený víkend a těším se na další shledání.
— MARIE TEREZA CIESLOVÁ
Kurz Návrhy a restyling interiérů mě velmi příjemně překvapil svojí intenzitou a propojením teorie a praktického cvičení. Kurz mě respektoval jako tvůrčí osobnost, nesnažil se předělat můj přístup k interiérům, ale ukázal mi cestu, jak začít. Protože mám množství pracovních povinností, ocenila jsem také pouze dvoudenní trvání kurzu.
— IVETA HLÁSKOVÁ
Počátkem roku 2010 jsem hledala školu nebo kurz designu interiérů. Na internetu
jsem našla stránky Homestaging, zaujal mě profesní profil paní Kobzové a z nabízených
kurzů mě oslovil Návrh a restyling interiérů. V termínu 19.-20.7.2010 jsem tento kurz absolvovala
a musím říci, že jsem velice nadšená a potěšená a jsem ráda, že existuje u nás v ČR.
Skvělé bylo propojení teoretického výkladu s osobními zkušenostmi a praktickými radami
paní Jitky Kobzové i samostatné kreativní zapojení všech účastníků. Nelze opomenout přátelskou
a uvolněnou atmosféru. Tento kurz byl pro mne přínosný a nastartoval mě k další činnosti v oblasti
designu interiérů. Moc děkuji paní Kobzové.
— DANIELA OPOČENSKÁ
Ke svému zájmu o interiérový design jsem objevila asi před třemi měsíci stránky paní Jitky Kobzové Home Staging s.r.o.. Po přečtení a prostudování celých stránek jsem ani na chvíli nezaváhala a přihlásila se do jednodenního semináře pro začínající designery a poté do kurzu Návrhy a redesign / restyling interiéru. Oba kurzy byly pro mne obrovským přínosem, můj zájem o interiérový design se tak obohatil o praktické zkušenosti paní Jitky Kobzové, která nás po celou dobu vedla krok po kroku k zahájení vlastní kariéry interiérového designera. Kurzy probíhaly ve velmi poklidné a příjemné atmosféře a paní Jitce Kobzové tímto mnohokrát děkuji.
— RADKA ČÍŽKOVÁ
Jsem nadšená z účasti na kurzu Restyling a návrhy interiérů, kterého jsem se účastnila 15.-16.9.2010. Právě tento kurz mne přesvědčil o tom, že tahle profese je to, co chci dělat, a ke které jsem tíhla celý život. Najednou se rozplynula nejistota a ovládl mne pocit sebejistoty.

Touto cestou chci poděkovat paní Jitce Kobzové, že mi dala druhou šanci změnit svůj profesní život, a také, že má práce se stane mým koníčkem.
— PAVLA KNOROVÁ
FOTOGRAFICKÝ KURZ INTERIÉRU
Zúčastnila jsem se kurzů Jitky Kobzové na Home Staging, Návrhy a Restyling interiérů a kurz Fotografování.

Nemohu říci nic jiného, že velmi velmi doporučuji. Přístup paní Kobzové, profesionalita a svěží vítr do podnikání v tomto oboru, který přináší do České republiky, je opravdu fascinující. Její kurzy a zaujetí prací Vás nejen nadchnou, ale nastartují do další práce. Díky ji za to.
— MÁRIA KELNAROVÁ
Fotokurz byl pro mne velmi prospěšným, nebot jsem pronikla do tajemství, jak nenáročně udělat dobrou fotku. Zároveň jsme se všechny na kurzu pobavily díky výbornému přístupu pana Nosila.
— ŠÁRKA ZABADALOVÁ
Fotografický kurz interiérů pro mne logicky navazoval na kurz Základy Home Stagingu. Na praktických ukázkách nám pan Tomáš Nosil předvedl “kouzla” s fotografiemi, která se hodí každému Home Stagerovi. To vše s nonšalancí a grácií. Dopoledne uteklo jako voda a už si budu pamatovat, že “je dobré vždy si přečíst manuál.
— LUCIE SEIFERTOVÁ
BARVY V INTERIÉRU A PSYCHOLOGIE BAREV
Kurz Barvy v interiéru a psychologie barev byl opravdu přínosný a splnil moje očekávání. Možná bych kurz prodloužila na dvoudenní a více se zaměřila na praktickou část, malování, tónování.... atd. Každopádně nemám co vytknout a těším se na další!
— ING. PETRA SUCHOPÁRKOVÁ