REFERENCE
     studentů

Komplexní kurz

Šárka Chrdlová
U Ambience Akademie jsem prošla již několika kurzy a určitě se zúčastním dalších. Všem vřele doporučuji. Kurzy jsou vedeny skvělými lektory, jsou jak teoretické, tak praktické, velice odborné. Kdo se chce dozvědět více v oboru designu nebo home stagingu nebo se věnovat tomuto oboru profesně, Ambience Akademie je skvělá volba.

Digitální Skicování pro designéry 1

Eliška Martiníková
Absolvovala jsem kurz "Digitální skicování 1" a určitě se plánuju zúčastnit i dvojky. David byl super, měla jsem štěstí na malou skupinu, takže se nám mohl i dost věnovat.

Modelování ve SketchUpu 1

Petra Tománková
Mám za sebou zatím kurz 1, ale už jsem přihlášena na 2 a těším se, že se dozvím další zajímavosti, které program umí. Nebyla to moje první zkušenost, takže určité základy jsem už měla,ale absolvováním kurzu jsem si vědomosti oživila, prohloubila a objevila jsem i nové funkce, které jsem dříve neznala a nyní už při navrhování ve SketchUpu používám. Lektorka Andrea je báječná, velmi pozorná, ochotná a vnímavá ke všem účastníkům kurzu. Kurz ve všem naplnil má očekávání.

Modelování ve SketchUpu 1

Michaela T.
Paní lektorka je velice milá a ochotná. Vše popíše, vysvětlí a pokud není někomu něco jasné, ihned se dotyčného ujme a probírá s ním daný problém ještě jednou. Tento kurz pod vedením MgA. Solperové vřele doporučuji těm, kteří se zajímají o Sketch Up, ale potřebují s ním pomoci. Já osobně se chystám na pokračovací kurz (Sketch Up 2) Michaela Tichá

Home Staging v praxi

Hana J.
Chtěla bych doporučit kurz Home Stagingu s paní Zuzanou Wiesnerovou. Kurz byl plný zajímavých informací a ukázek z již proběhlých realizací. Paní Zuzana nám představila hlavní myšlenky Home Stagingu, doporučila, jak jednat s klientem, ukázala jak zpracovat návrhy úprav a posléze úpravy realizovat. Příjemná atmosféra a spousta užitečných informací od profesionála.Moc doporučuji všem, kteří se pohybují ve světě realit a bytového designu.

E-learningový kurz Home Stagingu

Jana Laštovičková
Tímto bych chtěla velmi poděkovat paní Jitce Kobzové – interiérové designérce a lektorce za umožnění absolvování E-learningového kurzu pro profesionální konzultanty Home Stagingu. V době, kdy jsem hledala možnost změny profese, jsem se náhodou dostala na www stránky Akademie Home Stagingu a Interiérového Designu. Moje rozhodnutí bylo velmi rychlé a myslím, že jediné správné. V tu chvíli jsem pracovala na plný úvazek, proto normální studium nepřicházelo v úvahu a toto byla skvělá příležitost pro nový start do života. Spolupráce s paní Kobzovou při studiu byla velmi příjemná. Vždy jsem dostala všechny odborné rady a kvalifikované odpovědi na mé otázky. Jakékoli dotazy a hodnocení jednotlivých částí kurzu jsme konzultovaly okamžitě, a vždy jsem dostala další inspiraci a chuť do práce. Nyní po absolvování kurzu jsem se rozhodala ještě si doplnit další praktické i teoretické znalosti a samozřejmě opět zde v Akademii.

Návrhy a redesign interiéru

Renáta H.
Na kurz redesign mě přihlásila kamarádka. Vždy mě design interiéru zajímal, ale sama bych si netroufla na kurz jít. Dozvěděla jsem se hodně zajímavých věcí a pár prvků, kterými se chci řídit. Kurz mi dal větší pocit jistoty, tam kde jsem si nebyla jistá, mě vlastně kurz ujistil, co bylo špatně a co ne. Dnes jsem ráda, že jsem kurz absolvovala. Pro všechny, kdo toto budete číst - “nebojte se přihlásit, a hurá do toho” - bude se vám to líbit a z lektorky budete víc než jen nadšené. Přednášela s takovou lehkostí.

Návrhy a redesign interiéru

Kateřina F.
Dvoudenní kurz “Návrhy a redesign interiérů” pod vedením MgA Zuzany Wiesnerové mě naprosto zaujal. Bylo to přesně to, na co jsem se v “Komplexním kurzu” těšila. Z výkladu paní Wiesnerové bylo poznat, že je odbornice a celé dva dny utekly tak rychle, až mi je líto, že kurz nebyl alespoň týdenní. To je také asi to jediné, co bych tomu vytknula. Musím také složit poklonu stávajícím designérům za jejich práci, jelikož udělat z bytu domov takový, jak si ho klienti opravdu přejí, je mnohdy nadlidský úkol. Jak jsem viděla, tak Ambience design se to převážně daří.

Komplexní kurz

Veronika J.
Velice ráda bych doporučila Ambience Design Akademii. Během září jsem absolvovala 3 kurzy. Podnikání a marketing v designu a Home Stagingu, kurz fotografování interiéru a dvoudenní kurz Základy Home Stagingu. Ke kurzům nemám jedinou výtku, naopak předčili má očekávání a rozhodně v nich budu dál pokračovat a získávat informace ze světa designu jak pro osobní život, tak pro život pracovní. Oceňuji opravdu profesionální znalosti z praxe a předávání důležitého KNOW HOW, které na kurzech dostanete. Pokud chcete změnit kariéru a vydat se na dráhu interiérového designéra, Home Stagera nebo fotografa interiérů, tak kurzy, které tato akademie nabízí vřele doporučuji. Dále oceňuji velmi přátelskou atmosféru a lidský přístup zakladatelky Jitky Kobzové. Od prvního telefonátu mi vždy vyšla vstříc s jakýmkoliv požadavkem či dotazem. Veliké díky patří Zuzaně Wiesnerové, lektorce a profesionální designérce, která přednáší několik kurzů na této akademii. To je opravdu profesionál na svém místě a velmi mi pomohla svou zpětnou vazbou k úvodním pracím, které jsem jí jako začátečník poslala, výborná zpětná vazba, vidí přesně věci, které jako laik neznáte nebo zatím nevidíte. Velice ráda se na ni znovu obrátím. Další dík patří milé asistentce, která nám připravuje příjemné pohoštění.
ZOBRAZIT VÍCE