Online kurz Home stagingu

E-learningový kurz pro profesionální konzultanty Home Stagingu je vůbec prvním a dosud také jediným certifikovaným souhrnným kurzem Home Stagingu v České republice. Absolvujete ho svým tempem krok za krokem pod vedením Jitky Kobzové.

Akademie interiérového designu a Home Stagingu nabízí vzdělání v oboru Home Staging ve dvou úrovních: dvoudenní kurz Základy Home Stagingu a e-learningový kurz Certifikovaný profesionální konzultant v oboru Home Staging. E-learningový kurz pro profesionální konzultanty Home Stagingu je vůbec prvním a dosud také jediným certifikovaným souhrnným kurzem Home Stagingu v České republice.

TERMÍN

Termín podle vás

čas

Určujete si sami

CENA

23000

PŘIHLÁSIT NA KURZdalší kurzy

Interiérová designérka a profesionální konzultantka Home Stagingu Jitka Kobzová sestavila na základě své praxe v oboru 8 výukových modulů. Kurz je zcela flexibilní, můžete ho studovat z domova svým vlastním tempem. Projdete v něm tématy zcela zásadními pro profesionální dráhu Home Stagera.

Moduly jsou navrženy tak, abyste co nejvíce rozvíjeli své znalosti o Home Stagingu, dekorování interiéru, obchodní praxi, zákaznickém servisu, marketingu vašeho podnikání a trhu s nemovitostmi.

Každý modul vás naučí specifické techniky a dovednosti v procesu Home Stagingu, včetně  správné komunikace s klientem.

Moduly e-learningového kurzu:
  1. Home Staging - co je Home Staging a jaké jsou jeho výhody; historie HS, účel HS a jeho výhody pro majitele nemovitostí; pravidla HS, prostor a optické iluze
  2. Psychologie Home Stagingu - komunikace s klienty; stresové situace pro klienty; cenové sazby účtované za konzultace a realizaci HS
  3. Realizace Home Stagingu - samostatná práce: realizace HS s ohledem na výběr barev, osvětlení, uspořádání a dispozičního řešení prostoru; shrnutí pravidel Feng Shui
  4. Znalost realitního trhu v ČR - průzkum současné situace na realitním trhu v ČR; databáze potenciálních klientů; průzkum trhu; jednání s realitními makléři
  5. Fotografování nemovitostí pro prezentaci na realitním trhu - pravidla pro nafocení kvalitních fotografií nemovitosti pro inzerci
  6. Služby spřízněné s Home Stagingem - redesign; vytvoření konceptu návrhu; návrhy a realizace interiérů pro vzorové domy a byty
  7. Marketing - typy zákazníků; typy zakázek; způsoby marketingu; harmonogram a rozpočet na marketing
  8. Podnikatelský plán profesionálního konzultanta Home Stagingu - vytvoření vlastního podnikatelského plánu; seznam základního vybavení pro zahájení samostatného podnikání; užitečné odkazy / kontakty

Na konci každého modulu vypracujete připravené úkoly a zašlete je elektronicky lektorce ke zhodnocení. Úspěšné zvládnutí úkolu vám umožní postoupit do dalšího modulu.

Lektorkou tohoto kurzu je Jitka Kobzová, profesionální konzultantka Home Stagingu a interiérová designérka. Je členkou britské profesní organizace The Home Staging Network, od které získala oficiální certifikát o kvalifikaci profesionálního konzultanta Home Stagingu (Certified Home Staging and Styling Professional), a dále členkou prestižního mezinárodního sdružení konzultantů The International Home Staging Network.

Její společnost Home Staging s.r.o. začala profesionální Home Staging nabízet na českém realitním trhu jako vůbec první. V Akademii interiérového designu a Home Stagingu předává studentům své bohaté znalosti a zkušenosti.

Po úspěšném dokončení tohoto kurzu získají jeho studenti Certifikát Profesionálního konzultanta Home Stagingu a mohou se registrovat na webových stránkách www.HomeStagingNetwork.cz.

Home Staging Network

Home Staging Network je sdružení certifikovaných profesionálů Home Stagingu v České republice. Je to prostor, kde mohou sdílet své zkušenosti, znalosti i kontakty.

Výhody členství:

KURZ 
      VEDE

Jitka Kobzová

Zkušenosti:

Studovala na Academy for Art Design JJAADA v Londýně a bytovému designu se věnuje řadu let. Pochází ze Střední Moravy, ale mnoho let žila a pracovala v Kuvajtu, Dubaji a Londýně. V roce 2009 založila v Praze společnosti Ambience design s.r.o. a Home Staging s.r.o. a vede Ambience akademii zaměřenou na vzdělávací kurzy v oblasti interiérového designu a home stagingu.

Priority: Mým hlavním cílem je dovést klienty k naplnění jejich představ a potřeb. Tak, aby tyto potřeby byly ve své esenci v souladu s originalitou, funkčností a útulností interiéru.

Tel.: +420 603 164 572 | E-mail: kobzova@ambiencedesign.cz

Kurzy:

E-learningový kurz

REFERENCE STUDENTŮ

Jana Laštovičková
Spolupráce s paní Kobzovou při studiu byla velmi příjemná. Vždy jsem dostala všechny odborné rady a kvalifikované odpovědi na mé otázky.

nejbližší
           kurzy

Návrhy a redesign interiérů

9. - 10. 9. 2024

Tento dvoudenní kurz je určený všem zájemcům o bytový design a redesign interiérů.

SKICOVÁNÍ V RUCE PRO DESIGNÉRY 1

12. 9. 2024

Cílem tohoto kurzu je naučit studenty technikám skicování a zvýšit tak efektivitu komunikace s klienty.

DIGITÁLNÍ SKICOVÁNÍ PRO DESIGNÉRY 1

17. 9. 2024

Digitální skicování je dnes nedílnou součástí práce designéra. Zrychluje ztvárnění nápadů, myšlenek a tím zjednodušuje komunikaci s klientem.

Technické kreslení pro designéry

19. 9. 2024

V tomto kurzu se seznámíte se základy technického kreslení pro designéry, bez kterých se ve své další praxi neobejdete.

další kurzy