Home staging v praxi

Potřebné dovednosti v oboru Home Stagingu získáte na našem dvoudenním kurzu, který vyučujeme jako jediní v ČR.

Po jeho absolvování budete vědět, jak připravit nemovitost před prodejem nebo pronájmem tak, aby se prodala nebo pronajala co nejrychleji a za co nejlepší cenu. Našich kurzů se zúčastňuje spousta talentovaných studentů, které tento obor oslovil a vidí v něm svou budoucnost. V dnešní době jsou už služby Home Stagingu celkem dobře zavedené a mají své nezastupitelné místo u stále většího počtu realitních makléřů a majitelů nemovitostí. Velmi dobře si uvědomují potřebu připravit nemovitost co nejlépe, aby ji mohli prodat rychle a co nejvýhodněji. Odborně provedený staging má totiž smysl.

TERMÍN

22. - 23. 10. 2024

čas

10:00 - 12:30, 13:30 - 17:00

CENA

11900

PŘIHLÁSIT NA KURZdalší kurzy

Před úspěšným prodejem nebo pronájmem vyžaduje nemovitost úpravy, opravy a změny, které posunou nemovitost na přední pozice mezi konkurenční nemovitosti na realitním trhu. Mnoho realitních makléřů a majitelů nemovitostí přichází o spoustu času a peněz právě tím, že nabízenou nemovitost před uvedením na realitní trh patřičně nepřipraví. Způsob, jakým je nemovitost prezentována, je naprosto klíčový, a právě první dojem rozhoduje o tom, zda-li mají potenciální kupující zájem přijít na prohlídku. Lidé chtějí vidět už na fotografiích, co opravdu nemovitost nabízí a v jakém je stavu.

Tím se dostáváme k meritu věci: Home Staging je proces řady úkonů předcházejících úspěšnému prodeji nebo pronájmu a jeho příprava je velmi důležitou součástí dnešní prezentace nemovitosti. Profesionální Home Stager objektivně zhodnotí celkový stav nemovitosti a vytvoří seznam vhodných úprav a změn. Nabízí řešení, které povede k úspěšné prezentaci nemovitosti na realitním trhu a zdárnému prodeji. Jedná se např. o odstranění drobných závad, změny dispozičního řešení, odstranění zastaralého nebo přebývajícího vybavení a rušivých prvků, zajištění řemeslných prací, podchytí a zdůrazní pozitivní vlastnosti nemovitosti (výhledy, materiály, dostatek denního světla, atd.). a zajistí tak celkové zlepšení stavu nemovitosti, působivého prvního dojmu a následné profesionální nafocení.

Dokonale zvládnuté kroky dokážou vzbudit u potenciálních zájemců kladné emoce už při prvním pohledu na fotografie prezentující nemovitost. Nemovitosti upravené Home Stagerem oslovují neporovnatelně vyšší procento lidí než nemovitosti, které stagingem neprošly.

Potřebné dovednosti v oboru Home Stagingu získáte na našem dvoudenním kurzu, který vyučujeme jako jediní v ČR. Po jeho absolvování budete vědět, jak připravit nemovitost před prodejem nebo pronájmem tak, aby se prodala nebo pronajala co nejrychleji a za co nejlepší cenu. Našich kurzů se zúčastňuje spousta talentovaných studentů, které tento obor oslovil a vidí v něm svou budoucnost. V dnešní době jsou už služby Home Stagingu celkem dobře zavedené a mají své nezastupitelné místo u stále většího počtu realitních makléřů a majitelů nemovitostí. Velmi dobře si uvědomují potřebu připravit nemovitost co nejlépe, aby ji mohli prodat rychle a co nejvýhodněji. Odborně provedený staging má totiž smysl.

PRO KOHO JE KURZ URČENÝ

• Pro designéry interiéru: Nejenže si Home Stagingem rozšíříte spektrum svých služeb a portfolio klientů, ale také využijete své znalosti ve spřízněném oboru a setkáte se tak s více rozmanitými projekty.

• Pro realitní makléře: Skvělou prezentací vámi nabízených nemovitostí potvrzujete svou profesionalitu a důvěryhodnost. Vyjadřujete tak nejen kvalitu svých služeb, ale také si tím zvyšujete počet zájemců o zastoupení při zprostředkování prodeje / pronájmu. Dobře provedený Home Staging vám pomůže prodávat a pronajímat nemovitosti bez zbytečných ztrát a v kratším čase.

CO SE NA KURZU NAUČÍTE A DOZVÍTE

• Získáte znalosti podložené naší dlouholetou praxí v oboru a povědomí o jeho základních principech a technikách.

• Konkrétní postupy, jak připravit na prodej nemovitost prázdnou, zařízenou nebo jen částečně zařízenou.

• Jak připravit nemovitosti k pronájmu.

• Projdeme si celým procesem provádění Home stagingu: Jak komplexně posoudit nemovitost a stávající vybavení, jak naložit s přebytečnými věcmi, které úpravy a opravy jsou důležité, a ve kterých případech konkrétně může být investice do nového nábytku, osvětlení, doplňků a dekorací smysluplná a výdělečná.

• Dozvíte se, jaké podklady a informace potřebujete získat před návštěvou nemovitosti.

• Jaké otázky během návštěvy klást.

• Proč a jak si nafotit interiér i exteriér při první návštěvě.

• Jak efektivně pracovat s rozpočtem, který má klient k dispozici.

Vše, o čem se bude v kurzu hovořit, uvidíte na příkladech konkrétních, námi realizovaných projektů HS a jejich výstupů.

A protože je i praktická stránka výuky  pro studenty velkým přínosem, v závěrečné části kurzu si vyzkoušíte aplikovat techniky a principy Home stagingu formou případové studie  - vaším úkolem bude vypracovat dle zadání projekt HS a ten si poté ve skupině obhájit. Určitě dobrý způsob, jak získat praxi ještě než přijde první reálný zájemce o vaše služby.

Jdete do toho?

NAVAZUJÍCÍ KURZY K ROZŠÍŘENÍ A PROHLOUBENÍ ZNALOSTÍ V OBORU HOME STAGING:

Kurz fotografování interiéru

Využití sociálních sítí a marketingu v designu a home stagingu

Online kurz Home Stagingu

KURZ 
      VEDE

MgA. Zuzana Wiesnerová

Zkušenosti:

Absolventka magisterského studia v oboru Multimedia a Design se specializací na prostorový design. Návrhům interiérů se věnuje již několik let. Spolupracovala s renovovanými studii, navrhovala interiéry jak pro nadnárodní společnosti tak i pro soukromou klientelu.

Priority: Vytvářet kvalitní prostředí jak po estetické, tak i funkční stránce.

Tel.: +420 739 698 743 | E-mail: wiesnerova@ambiencedesign.cz

Kurzy:

Home staging v praxi

Návrhy a redesign interiérů

Jak zahájit kariéru interiérového designéra

Materiály a dekorace v interiéru

Barvy v interiéru a psychologie barev

Architektura, tvorba stylu a atmosféra interiéru

REFERENCE STUDENTŮ

Hana J.
Příjemná atmosféra a spousta užitečných informací od profesionála.Moc doporučuji všem, kteří se pohybují ve světě realit a bytového designu.

nejbližší
           kurzy

Návrhy a redesign interiérů

9. - 10. 9. 2024

Tento dvoudenní kurz je určený všem zájemcům o bytový design a redesign interiérů.

SKICOVÁNÍ V RUCE PRO DESIGNÉRY 1

12. 9. 2024

Cílem tohoto kurzu je naučit studenty technikám skicování a zvýšit tak efektivitu komunikace s klienty.

DIGITÁLNÍ SKICOVÁNÍ PRO DESIGNÉRY 1

17. 9. 2024

Digitální skicování je dnes nedílnou součástí práce designéra. Zrychluje ztvárnění nápadů, myšlenek a tím zjednodušuje komunikaci s klientem.

Technické kreslení pro designéry

19. 9. 2024

V tomto kurzu se seznámíte se základy technického kreslení pro designéry, bez kterých se ve své další praxi neobejdete.

další kurzy