Digitální modelování v 3D programu
Nov
23
9:30 AM09:30

Digitální modelování v 3D programu

 • Chcete se naučit základy v 3D  modelování?
 • Chcete zdokonalit svou prezentaci?
 • Máte zájem zvýšit své grafické a počítačové schopnosti?

Tento jednodenní kurz je určen zájemcům, kteří si chtějí zdokonalit svůj grafický výstup prezentace. Naučíte se jak pracovat v grafické zkratce a jak využít digitální návrh pro svůj profesionální výstup a přípravu podkladů pro konzultaci s klientem.

View Event →
Profesionální interiérová fotografie „Jak dobře nafotit interiér“
Nov
10
9:30 AM09:30

Profesionální interiérová fotografie „Jak dobře nafotit interiér“

V tomto kurzu se naučíte vytvářet profesionální fotografie, které podtrhnou výsledky vaší práce. Základem úspěchu v oborech Home Stagingu a interiérového designu je profesionální prezentace. Jakmile neumíte svoji práci dobře prezentovat, klienty nezaujmete. Pokud se naučíte vytvářet kvalitní fotografie, budete mít kvalitnější portfolio a své klienty snadněji přesvědčíte o kvalitě své práce.

 • Chcete vytvářet profesionální fotografie?
 • Potřebujete prezentovat nemovitost v tom nejlepším světle?
 • Nejste si jisti, jak si vybrat správný fotoaparát?
 • Tápete s úpravou fotografií v počítači?
View Event →
Barvy v interiéru a psychologie barev
Nov
2
1:30 PM13:30

Barvy v interiéru a psychologie barev

Díky tomuto kurzu získáte výbornou orientaci v problematice barev a jejich využití v interiéru. Porozumíte barevným představám a přáním svých klientů a dokážete vytvořit barevné řešení jejich interiéru na míru. Naučíte se pracovat s barvami a jejich vzájemnými kombinacemi. Pochopíte, jak jednotlivé barvy a jejich odstíny dotváří prostor. Dozvíte se, jak barvy působí na člověka a ovlivňují jeho život.

Chcete se realizovat jako bytový designér nebo interiérový dekoratér?
Jste kreativní a hledáte uplatnění pro své kreativní schopnosti?
Potřebujete získat anebo prohloubit znalosti o barvách a jejich působení?
Přemýšlíte nad tím, jak proměnit svůj dům nebo byt?

View Event →
Dvoudenní kurz "Návrhy a redesign interiérů"
Oct
26
to Oct 27

Dvoudenní kurz "Návrhy a redesign interiérů"

Tento dvoudenní kurz je určený všem zájemcům o bytový design a redesign interiérů. Absolvovat ho mohou začátečníci, ale i ti, kteří se již s designem setkali a nyní se snaží získat ke svým znalostem profesionální přístup. Provedeme vás skutečným vývojem procesu návrhu interiéru od úvodního kontaktu s klientem až po finální vypracování návrhu.

V prvním dni se intenzivně zaměříme na teoretickou výuku. Dozvíte se, jak zpracovat informace klienta a jak s nimi nakládat, jak klientovi dokázat odborně poradit a jak projekt dále vyvíjet. Důležitou součástí je také vědět, jak pracovat s rozpočtem, který má klient k dispozici. Vše, o čem se bude v kurzu hovořit, uvidíte na příkladech konkrétních již realizovaných projektů a jejich výstupů.

Druhý den se zaměříme na praktickou část výuky. Každý student dostane zadání virtuálního projektu, na jehož základě vypracuje svůj první profesionální koncept návrhu interiéru. Vyzkoušíte si veškeré postupy práce a jejich posloupnosti, včetně tvorby konceptu projektu se vzorovou deskou - výstupu, který musí designér bezpodmínečně ovládat, aby jeho práce klienty oslovila a také aby návrhu porozuměli.

View Event →
Jak zahájit kariéru interiérového designéra
Oct
20
9:30 AM09:30

Jak zahájit kariéru interiérového designéra

Máte vzdělání, máte vědomosti, jste připravení na dráhu interiérového designéra. Jenže - chybí praxe a zkušenosti. A protože klienti chodí spíš náhodou, začínáte se sami sebe ptát – zvládnu to?

Po absolvováním jednodenního semináře „Jak zahájit kariéru interiérového designéra“   si odpovíte „ano“.  Získáte praktické vědomosti, odvahu a motivaci. A nezáleží na tom, zda jste začali s designem včera nebo před rokem.

Praktickému podnikání v oboru. Průvodkyní vám bude odbornice na slovo vzatá -  Jitka Kobzová, úspěšná designérka a lektorka interiérového designu a Home Stagingu s několikaletou praxí v Kuvajtu a Londýně. Srozumitelnou formou plnou praktických příkladů vás naučí, jak se ve světe interiérového designu prosadit.

View Event →
Dekorace interiéru
Oct
19
9:30 AM09:30

Dekorace interiéru

Dekorační předměty a techniky dokážou změnit vzhled celého interiéru a podtrhnout jeho přednosti. V tomto kurzu se naučíte nejen jak vybírat interiérové doplňky, ale i nátěry, tapety, podlahy i žaluzie nebo japonské stěny. Budete umět se vším, co dodává interiéru atmosféru, správně pracovat a doporučit svým klientům ta nejvhodnější řešení.

 • Chcete se naučit dotvářet styl interiéru prostřednictvím dekorativních technik?
 • Chcete se profesionálně věnovat interiérovému designu nebo podnikat v oboru Home Stagingu?
 • Potřebujete se orientovat na českém trhu s bytovými doplňky a interiérovými technologiemi?
 • Jste kreativní a praktičtí?

Znalosti získané v tomto kurzu využijete při práci interiérového dekoratéra, bytového designéra i profesionálního Home Stagera. Tento kurz Vám rovněž usnadní péči o vlastní obchod, kancelář i nemovitost.

View Event →
Dvoudenní kurz Základy Home Stagingu
Oct
13
to Oct 14

Dvoudenní kurz Základy Home Stagingu

jedno volné místo

První dojem rozhoduje  v realitách stejně jako mezi lidmi. Přiveďte zájemce o nemovitost do domu či bytu, kde nedoléhají a vržou dveře, vzduch by se dal krájet a ve dřezu je nepořádek, Neprodáte. A když ano, tak se ztrátou za cenu, se kterou nebudete rozhodně spokojeni.

Věci jdou přitom dělat úplně jinak. S minimem námahy a maximem zisku pro prodávajícího i pro vás. Potřebné dovednosti získáte na dvoudenním kurzu Základy Home Stagingu, který vyučujeme jako jediní v Česku. Po jeho absolvování budete vědět, jak připravit nemovitost k prodeji tak, abyste prodali co nejrychleji a za co nejlepší cenu.

View Event →
Plánování prostoru a ergonomie
Oct
12
9:30 AM09:30

Plánování prostoru a ergonomie

 • Chcete rozvíjet svoji prostorovou představivost a pracovat v měřítku?
 • Máte zájem znát jaké faktory ovlivňují tzv. „pohodu“ člověka?
 • Nevíte si rady s návrhem kuchyně či koupelny?
 • Jste tvůrčí a zároveň máte cit pro praktické věci?

Tento kurz se věnuje zásadám pro účelné zařizování obytných prostor vycházejících z ergonomie prostoru neboli požadavky člověka na životní prostor. Není pravda, že do malého prostoru se nemůže nic vejít a naopak, že ve velkém prostoru se budete ztrácet. Všechno záleží na tom, jak jej využijete. Stačí umět pár triků s znát základní ergonomická pravidla a jakékoliv místo může být účelně využito.

Kurz je zaměřený jak na teoretickou část, tak na praktickou, každý/á z vás si vyzkouší zakreslit svůj návrh do připraveného půdorysu a následně konzultovat s lektorem.

View Event →
Jak prodat nemovitost rychle a za dobrou cenu
Oct
11
9:30 AM09:30

Jak prodat nemovitost rychle a za dobrou cenu

Chcete pracovat jako home stager nebo interiérový designér a chcete klientovi umět také poradit, jak prodat nebo pronajmout nemovitost rychle a bez zbytečných slev? Aby si Vás prodávající více vážili a ocenili Vás?

Nebo aby se na Vás nezlobili za to, že se nemovitost neprodává, i přes to, že oni investovali energii a peníze a Vy jste udělali skvělý staging?

Pokud ano, přihlaste se na tento kurz. A získáte klíčové rady, bez kterých se prodej za dobrou cenu neobejde. I když uděláte skvělý staging.

View Event →
Architektura, tvorba stylu a atmosféry interiéru
Oct
5
9:30 AM09:30

Architektura, tvorba stylu a atmosféry interiéru

V tomto kurzu získáte přehled o interiérových stylech, jejich historii a praktickém využití v současnosti. Dozvíte se, jak dodat prostoru atmosféru a jak ji měnit. Naučíte se zasadit starožitné předměty do moderních interiérů, aniž by působily rušivě. Poznáte, co vám osobně vyhovuje.

 • Zajímáte se o design a architekturu?
 • Sledujete módní trendy nejen v oblasti bytového návrhářství?
 • Chcete změnit atmosféru svého domu nebo bytu?
 • Přemýšlíte, jak uplatnit svoje tvůrčí schopnosti?
View Event →
Dvoudenní kurz "Návrhy a redesign interiérů"
Sep
29
to Sep 30

Dvoudenní kurz "Návrhy a redesign interiérů"

Tento dvoudenní kurz je určený všem zájemcům o bytový design a redesign interiérů. Absolvovat ho mohou začátečníci, ale i ti, kteří se již s designem setkali a nyní se snaží získat ke svým znalostem profesionální přístup.

Provedeme vás skutečným vývojem procesu návrhu interiéru od úvodního kontaktu s klientem až po finální vypracování návrhu.

V prvním dni se intenzivně zaměříme na teoretickou výuku. Dozvíte se, jak zpracovat informace klienta a jak s nimi nakládat, jak klientovi dokázat odborně poradit a jak projekt dále vyvíjet. Důležitou součástí je také vědět, jak pracovat s rozpočtem, který má klient k dispozici.

Vše, o čem se bude v kurzu hovořit, uvidíte na příkladech konkrétních již realizovaných projektů a jejich výstupů.

Druhý den se zaměříme na praktickou část výuky. Každý student dostane zadání virtuálního projektu, na jehož základě vypracuje svůj první profesionální koncept návrhu interiéru. Vyzkoušíte si veškeré postupy práce a jejich posloupnosti, včetně tvorby konceptu projektu se vzorovou deskou - výstupu, který musí designér bezpodmínečně ovládat, aby jeho práce klienty oslovila a také aby návrhu porozuměli.

View Event →
Technické kreslení pro designéry
Sep
26
9:30 AM09:30

Technické kreslení pro designéry

již plně obsazen

 • Rádi/y byste chtěli/y najít si svůj styl prezentace?
 • Máte zájem získat přehled o zobrazovacích technikách jak v ruční kresbě tak v počítačové grafice?
 • Chcete se vyznat v technické dokumentaci?
 • Chcete se naučit s ní pracovat? Umět správně zaznamenávat data?
 • Hledáte další možnosti jak zdokonalit svoji práci?

V tomto kurzu seznámíte se základy technického kreslení pro designéry, bez kterých se ve své další praxi neobejdete. Seznámíte se základním vybavením každého designéra, se základními metodami mapování prostoru. Kreslení a náčrtky budete používat již od prvních návštěv interiérů. Kreslení ani v dnešní době nenahradí počítačová grafika.

View Event →
Jak zahájit kariéru interiérového designéra
Sep
23
9:30 AM09:30

Jak zahájit kariéru interiérového designéra

již plně obsazen

Máte vzdělání, máte vědomosti, jste připravení na dráhu interiérového designéra. Jenže - chybí praxe a zkušenosti. A protože klienti chodí spíš náhodou, začínáte se sami sebe ptát – zvládnu to?

Po absolvováním jednodenního semináře „Jak zahájit kariéru interiérového designéra“   si odpovíte „ano“.  Získáte praktické vědomosti, odvahu a motivaci. A nezáleží na tom, zda jste začali s designem včera nebo před rokem.

Praktickému podnikání v oboru. Průvodkyní vám bude odbornice na slovo vzatá -  Jitka Kobzová, úspěšná designérka a lektorka interiérového designu a Home Stagingu s několikaletou praxí v Kuvajtu a Londýně. Srozumitelnou formou plnou praktických příkladů vás naučí, jak se ve světe interiérového designu prosadit.

View Event →
Podnikání a marketing v designu a Home Stagingu
Sep
16
9:30 AM09:30

Podnikání a marketing v designu a Home Stagingu

Tento kurz je určen všem, kteří chtějí začít podnikat v oborech interiérový design nebo Home Staging. Je zaměřený na praktickou stránku podnikání a provede vás možnými úskalími, na která můžete při své práci narazit.

1. Část - Podnikatelský rozvoj & Marketing

Tento kurz by se měl stát Vaším vodítkem a měl by Vám pomoci dosáhnout kýženého cíle – stát se úspěšnou designovou společností.  Dá vám nejdůležitější informace o tom, jak Vašeho snu docílit, na co se zaměřit, jaké stanovit priority a jak získávat klienty.

2. Část - Administrativa / Založení firmy

Tento kurz bude Vaším průvodcem administrativou a legislativou spojenou se začátkem podnikání. Dozvíte se co, kdy, jak a kde ohlásit, odevzdat, aby jste měli vše v pořádku a nemuseli se obávat návštěvy nebo kontroly úřadů. Dále Vás provedeme nejdůležitějšími povinnostmi podnikatele jak z hlediska daní, odvodů či vedení účetnictví.

View Event →
Profesionální interiérová fotografie „Jak dobře nafotit interiér“
Sep
15
9:30 AM09:30

Profesionální interiérová fotografie „Jak dobře nafotit interiér“

již plně obsazen

V tomto kurzu se naučíte vytvářet profesionální fotografie, které podtrhnou výsledky vaší práce. Základem úspěchu v oborech Home Stagingu a interiérového designu je profesionální prezentace. Jakmile neumíte svoji práci dobře prezentovat, klienty nezaujmete. Pokud se naučíte vytvářet kvalitní fotografie, budete mít kvalitnější portfolio a své klienty snadněji přesvědčíte o kvalitě své práce.

Chcete vytvářet profesionální fotografie?
Potřebujete prezentovat nemovitost v tom nejlepším světle?
Nejste si jisti, jak si vybrat správný fotoaparát?
Tápete s úpravou fotografií v počítači?

View Event →
Dějiny architektury, historické styly a slohy
Sep
14
9:30 AM09:30

Dějiny architektury, historické styly a slohy

Chcete se orientovat v architektuře, jejím vývoji a jednotlivých dobách?
Chcete znát kompoziční zákonitosti různých architektonických slohů?
Chcete se seznámit se základními prvky a názvoslovím významných architektonických stylů?
Máte chuť vyznat se v známých i neznámých zákoutí Prahy?
V tomto kurzu získáte přehled o architektonických stylech a jejich historii. Dozvíte se, jak se jednotlivé styly vzájemně ovlivňovaly a inspirovaly. Projdete poznáním o architektonických řádech uplatňovaných v jednotlivých slohových obdobích. Naučíte se orientovat v jednotlivých stylech a rozpoznávat je.

View Event →
Barvy v interiéru a psychologie barev
Sep
13
9:30 AM09:30

Barvy v interiéru a psychologie barev

Již plně obsazen

Díky tomuto kurzu získáte výbornou orientaci v problematice barev a jejich využití v interiéru. Porozumíte barevným představám a přáním svých klientů a dokážete vytvořit barevné řešení jejich interiéru na míru. Naučíte se pracovat s barvami a jejich vzájemnými kombinacemi. Pochopíte, jak jednotlivé barvy a jejich odstíny dotváří prostor. Dozvíte se, jak barvy působí na člověka a ovlivňují jeho život.

Chcete se realizovat jako bytový designér nebo interiérový dekoratér?
Jste kreativní a hledáte uplatnění pro své kreativní schopnosti?
Potřebujete získat anebo prohloubit znalosti o barvách a jejich působení?
Přemýšlíte nad tím, jak proměnit svůj dům nebo byt?

View Event →
Osobní sebe-prezentace a jistota vystupování (Cesta k úspěchu)
Sep
8
9:30 AM09:30

Osobní sebe-prezentace a jistota vystupování (Cesta k úspěchu)

15 % našeho úspěchu pochází z našich dovedností a znalostí, zatímco 85 % pochází z naší schopnosti navazovat kontakty s druhými lidmi a vyvolávat důvěru a respekt. - Nicholas Boothman

 • Chcete se naučit zvládat své emoce?
 • Chcete umět zaujmout?
 • Chcete získat jistotu a sebevědomí?
 • Chcete podpořit své charizma?
 • Chcete umět prodat svou práci?
View Event →
Dvoudenní kurz Základy Home Stagingu
Sep
6
to Sep 7

Dvoudenní kurz Základy Home Stagingu

jedno volné místo

První dojem rozhoduje  v realitách stejně jako mezi lidmi. Přiveďte zájemce o nemovitost do domu či bytu, kde nedoléhají a vržou dveře, vzduch by se dal krájet a ve dřezu je nepořádek, Neprodáte. A když ano, tak se ztrátou za cenu, se kterou nebudete rozhodně spokojeni.

Věci jdou přitom dělat úplně jinak. S minimem námahy a maximem zisku pro prodávajícího i pro vás. Potřebné dovednosti získáte na dvoudenním kurzu Základy Home Stagingu, který vyučujeme jako jediní v Česku. Po jeho absolvování budete vědět, jak připravit nemovitost k prodeji tak, abyste prodali co nejrychleji a za co nejlepší cenu.

View Event →
Dvoudenní kurz Základy Home Stagingu
Aug
18
10:00 AM10:00

Dvoudenní kurz Základy Home Stagingu

První dojem rozhoduje  v realitách stejně jako mezi lidmi. Přiveďte zájemce o nemovitost do domu či bytu, kde nedoléhají a vržou dveře, vzduch by se dal krájet a ve dřezu je nepořádek, Neprodáte. A když ano, tak se ztrátou za cenu, se kterou nebudete rozhodně spokojeni.

Věci jdou přitom dělat úplně jinak. S minimem námahy a maximem zisku pro prodávajícího i pro vás. Potřebné dovednosti získáte na dvoudenním kurzu Základy Home Stagingu, který vyučujeme jako jediní v Česku. Po jeho absolvování budete vědět, jak připravit nemovitost k prodeji tak, abyste prodali co nejrychleji a za co nejlepší cenu.

View Event →
Jak zahájit kariéru interiérového designéra
Aug
16
10:00 AM10:00

Jak zahájit kariéru interiérového designéra

Máte vzdělání, máte vědomosti, jste připravení na dráhu interiérového designéra. Jenže - chybí praxe a zkušenosti. A protože klienti chodí spíš náhodou, začínáte se sami sebe ptát – zvládnu to?

Po absolvováním jednodenního semináře „Jak zahájit kariéru interiérového designéra“   si odpovíte „ano“. Získáte praktické vědomosti, odvahu a motivaci. A nezáleží na tom, zda jste začali s designem včera nebo před rokem.

View Event →